Povezane vesti

Vulin: Policija neće primenjivati silu na protestima i blokadama

Vulin: Policija neće primenjivati silu na protestima i blokadama

Dnevnik 01.12.2021
BEOGRAD: Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da policija neće primenjivati silu na protestima i blokadama puteva koje ekološki pokreti najavljuju za subotu i istakao da je policija jedina brana nasilju i siledžijama. Vulin… »
Ministar Vulin: Policija će striktno poštovati zakon, neće primenjivati silu

Ministar Vulin: Policija će striktno poštovati zakon, neće primenjivati silu

Telegraf 01.12.2021
Policija će striktno poštovati zakon, policija neće primenjivati silu ni prema kome. Policija vodi računa da ne bude nasilja, mi smo jedina brana nasilju i siledžijama - rekao je Ministar unutrašnjih poslova. Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar… »
Vulin: Nijednog policajca neću da bacim nevladinim organizacijama da ga čereče

Vulin: Nijednog policajca neću da bacim nevladinim organizacijama da ga čereče

Politika 01.12.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da stoji iza svakog policajca koji je bio na protestima u subotu, koji se držao slova zakona, postupao po pravilima službe i dodao da svaki policajac ima podršku svog Ministarstva, a i… »
Vulin još jednom ponizio ženu koju je oborio policajac

Vulin još jednom ponizio ženu koju je oborio policajac

Nova 01.12.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekao je da će policija striktno poštovati zakon i da "neće primenjivati silu ni prema kome", govoreći o najavljenim blokadama saobraćaja za subotu. Tako je Vulin, umesto da jasno saopšti šta je mera… »
Vulin: Policija jedina brana nasilju i siledžijama

Vulin: Policija jedina brana nasilju i siledžijama

Večernje novosti 01.12.2021
Foto: MUP - Jedino nasilje koje je vršeno, vršeno je od strane Zelenovića i Čumetovih radnika. Policija ni prema kome nije primenila silu, policija nikog nije istukla. Policija se maksimalno uzdržavala, što i sada radimo, meni stavljaju gluposti u… »
Vulin: Nijednog policajca neću da bacim NVO da ga čereče, ponižavaju i vređaju

Vulin: Nijednog policajca neću da bacim NVO da ga čereče, ponižavaju i vređaju

N1 Info 01.12.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekao je da će policija striktno poštovati zakon i da "neće primenjivati silu ni prema kome", govoreći o najavljenim blokadama saobraćaja za subotu. „Policija će striktno poštovati zakon, policija… »
Vulin: Policija neće primenjivati silu, mi smo jedina brana nasilju i siledžijama

Vulin: Policija neće primenjivati silu, mi smo jedina brana nasilju i siledžijama

Novi magazin 01.12.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekao je danas da će policija striktno poštovati zakon i da "neće primenjivati silu ni prema kome", govoreći o najavljenim blokadama saobraćaja za subotu. "Policija će striktno poštovati zakon… »
Vulin: Policija neće primenjivati silu ni prema kome, mi smo jedina brana nasilju i siledžijama

Vulin: Policija neće primenjivati silu ni prema kome, mi smo jedina brana nasilju i siledžijama

IndeksOnline 01.12.2021
BEOGRAD – Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekao je danas da će policija striktno poštovati zakon i da “neće primenjivati silu ni prema kome”, govoreći o najavljenim blokadama saobraćaja za subotu. “Policija će striktno… »
Policija jedina brana nasilju! Ministar Vulin oštro o protestima: Nazivaju nas kerovima, a onda nas traže

Policija jedina brana nasilju! Ministar Vulin oštro o protestima: Nazivaju nas kerovima, a onda nas traže

Srbija danas 01.12.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin kaže da jedino nasilje koje smo videli na protestu, jeste ono koje su vršile Zelenovićeve i Đilasove pristalice po gradovima po Srbiji. - Policija ni prema kome nije primenila silu, nikoga nije istukla… »

Vesti dana »