Povezane vesti

Zlatanov tata nije preboleo Jugu: Ibra govorio o patnji i ratnim stradanjima

Zlatanov tata nije preboleo Jugu: Ibra govorio o patnji i ratnim stradanjima

Nova 01.12.2021
Zlatan Ibrahimović, legendarni napadač Milana, prisetio se detinjstva i patnje oca Šefika za Jugoslavijom. Napadač je govorio o stvarima iz privatnog života o koijma je retko pričao. Govorio je o Jugoslaviji i ratu, ali i smrti brata koji mu je… »
Zlatan prvi put otkrio detalje: "tada sam mu pomenuo majku"! Ibrahimović jedva čeka da sretne Lukakua - evo i gde!

Zlatan prvi put otkrio detalje: "tada sam mu pomenuo majku"! Ibrahimović jedva čeka da sretne Lukakua - evo i gde!

Mondo 01.12.2021
Šveđanin je prvi put otkrio pojedinosti svog sukoba sa Lukakuom. Šveđanin je prvi put otkrio pojedinosti svog sukoba sa Lukakuom. Ceo svet se prošle sezone zanteresovao šta je Zlatan Ibrahimović dobacio Romeluu Lukakuu u velikom derbiju "Dela… »
"Brat mi je umro na rukama" Zlatan Ibrahimović otkrio dosad nepoznate detalje

"Brat mi je umro na rukama" Zlatan Ibrahimović otkrio dosad nepoznate detalje

Večernje novosti 01.12.2021
Ibrahimović pred novinarima i sa selektorom Andersenom Foto AP Ume sjajni švedski golgeter i dalje da briljira na terenu, iako je ušao u petu deceniju, ali i van igrališta privlači pažnju. Tome svedoči njegov krajnje otvoreni intervju za… »
‘Otac nije pustio suzu kada mi je brat umro’: Ibrahimović izneo nepoznate detalje iz svog života, pa šokirao ceo svet…

‘Otac nije pustio suzu kada mi je brat umro’: Ibrahimović izneo nepoznate detalje iz svog života, pa šokirao ceo svet…

Hot sport 01.12.2021
U razgovoru za italijanski list ‘Korijere dela Sera’, Zlatan Ibrahimović je otvorio dušu pa otkrio do sada nepoznate detalje o sebi. Proslavljeni golgeter se osvrnuo na svoju karijeru, pa je bez dlake na jeziku govorio o brojnim dešavanjima kroz… »
Ibrina životna ispovest: Brat mi je umro na rukama, otac nije pustio ni suzu!

Ibrina životna ispovest: Brat mi je umro na rukama, otac nije pustio ni suzu!

Vesti online 01.12.2021
Napadač Milana Zlatan Ibrahimović dao je jedan opširan intervju za “Korijere dela Sera” u kom je više govorio o nekim stvarima iz privatnog života više nego o fudbalu! Ibrahimović je govorio o Jugoslaviji i ratu, ali i smrti brata koji mu je… »
Ibrahimović o strašnoj tragediji: Brat mi je umro na rukama, otac nije zaplakao

Ibrahimović o strašnoj tragediji: Brat mi je umro na rukama, otac nije zaplakao

Nova 01.12.2021
Zlatan Ibrahimović, legendarni napadač Milana, prisetio se scene koja je duboko odredila njegov životni put. Napadač je govorio o stvarima iz privatnog života o koijma je retko pričao. Govorio je o Jugoslaviji i ratu, ali i smrti brata koji mu je… »
Zlatanova životna ispovest - brat mi je umro na rukama! Otkrio nepoznate detalje: Pamtim Jugoslaviju i ne verujem u Boga

Zlatanova životna ispovest - brat mi je umro na rukama! Otkrio nepoznate detalje: Pamtim Jugoslaviju i ne verujem u Boga

Mondo 01.12.2021
Zlatan Ibrahimović iskren i otvoren kao nikada do sada. Zlatan Ibrahimović iskren i otvoren kao nikada do sada. Često je Zlatan Ibrahimović "zatvoren" prema medijima i ne želi mnogo da govori o privatnom životu, ali sada je rešio da otkrije mnogo… »
"Brat mi je izdahnuo na: Rukama!" Ibrahimović šokirao ceo svet dosad nepoznatim detaljima iz svog života: Pokopali smo ga po…

"Brat mi je izdahnuo na: Rukama!" Ibrahimović šokirao ceo svet dosad nepoznatim detaljima iz svog života: Pokopali smo ga po…

Sportal blic 01.12.2021
Svi znaju da je "tvrd na suzu", ali možda i nije tako. Mnogi se dive zbog svega što je postigao, kao i što još uvek igra fudbal iako je odavno zašao u petu deceniju života. Ipak, mnogi ga znaju kao lava, kao nekog ko veoma retko plače i pokazuje… »

Vesti dana »