Povezane vesti

Mali: Prelazni rok do kraja aprila za prilagođavanje sistemu e-faktura

Mali: Prelazni rok do kraja aprila za prilagođavanje sistemu e-faktura

Danas 01.12.2021
Ministar finansija Srbije Siniša Mali najavio je danas da će privredi i javnom sektoru, zbog potreba prilagođavanja novom sistemu elektronskih faktura, biti dat prelazni rok do kraja aprila naredne godine. „Mi ćemo, pošto smo dobili dosta zahteva… »
Siniša Mali: Rok za uvođenje elektronskih faktura produžen do kraja Aprila

Siniša Mali: Rok za uvođenje elektronskih faktura produžen do kraja Aprila

Nova 01.12.2021
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da je javnom sektoru produžen rok za uvođenje elektronskih faktura i da će to moći da se obavi do kraja aprila. Govoreći na skupu za obuku za lokalne samouprave „Primena sistema elektronskih… »
Ministarstvo finansija: E-fakture kreću od 1. maja

Ministarstvo finansija: E-fakture kreću od 1. maja

N1 Info 01.12.2021
Ministar finansija Siniša Mali najavio je danas da će privredi i javnom sektoru, zbog potreba prilagođavanja novom sistemu elektronskih faktura, biti dat prelazni rok do kraja aprila naredne godine, da bi od 1. maja bio u punoj primeni. „Mi ćemo… »
Ministar Mali objavio: Prelazni rok do kraja aprila za prilagođavanje sistemu e-faktura

Ministar Mali objavio: Prelazni rok do kraja aprila za prilagođavanje sistemu e-faktura

Večernje novosti 01.12.2021
Foto: Tanjug - Mi ćemo, pošto smo dobili dosta zahteva, do kraja godine izmeniti Zakon o elektronskom fakturisanju i dati prelazni rok do kraja aprila da se korisnici adaptiraju i osposobe da izdaju i primaju elektronske fakture. Očekujem da će te… »

Vesti dana »