Povezane vesti

Dečko je naterao da se ošiša na ćelavo! Šok slika bivše zadrugarke - "Rekao je da biram! Plakala sam, ovo je pakao"

Dečko je naterao da se ošiša na ćelavo! Šok slika bivše zadrugarke - "Rekao je da biram! Plakala sam, ovo je pakao"

Mondo 01.12.2021
Bivša učesnica Zadruge šokirala je sve na Instagramu kada je objavila sliku i otkrila da se sama ošišala do glave, a onda je objasnila i zašto je to uradila! Bivša učesnica Zadruge šokirala je sve na Instagramu kada je objavila sliku i otkrila da… »
Dečko me uhvatio u prevari, pa me naterao da se ošišam Stravična ispovest zadrugarke, pretrpela jezivo nasilje!

Dečko me uhvatio u prevari, pa me naterao da se ošišam Stravična ispovest zadrugarke, pretrpela jezivo nasilje!

Alo 01.12.2021
Bivša učesnica "Zadruge" Nataša Radan šokirala je javnost objavivši sopstveni selfi na kojem je ošišana do glave. - Svi treba da naučimo da kaznimo sebe kad pogrešimo. Sama svoj Arkan - napisala je bivša zadrugarka uz fotografiju koju je… »
Nataša Radan kaznila sebe i ošišala se na ćelavo (FOTO)

Nataša Radan kaznila sebe i ošišala se na ćelavo (FOTO)

Vesti online 01.12.2021
Učesnica rijaliti šou programa “Zadruga” Nataša Radan poslednjom objavom na duštvenoj mreži Instagram šokirala je svoje fanove. Naime, bivša zadrugarka nakon neke životne greške odlučila je da se, kako je napisala, kazni i ošiša svoju… »
Zadrugarka ošišana skroz do glave! Nataša Radan šokirala pratioce frizurom na keca! Šta joj bi? (foto)

Zadrugarka ošišana skroz do glave! Nataša Radan šokirala pratioce frizurom na keca! Šta joj bi? (foto)

Kurir 01.12.2021
Nataša Radan, bivša učesnica rijalitija "Zadruga", bila je prepoznatljiva po svojoj uvek dugoj, nadograđenoj kosi, a njeno novo izdanje, koje je predstavila pratiocima na Instagramu, doslovno je šokiralo baš sve, budući da je ošišana do glave… »
"Plakala sam dok sam se šišala na ćelavo": Nataša Radan o šokantnoj slici: "Da se nisam ja ošišala dečko nasilnik bi to…

"Plakala sam dok sam se šišala na ćelavo": Nataša Radan o šokantnoj slici: "Da se nisam ja ošišala dečko nasilnik bi to…

Blic 01.12.2021
Nataša Radan, bivša učesnica rijalitija "Zadruga", šokiralo je javnost kada je objavila svoju fotografiju na Instagramu na kojoj je ošišana do glave. Sada se oglasila za "Blic" i otkrila zbog čega se odlučila na drastičan potez i izjavom… »
Zadrugarka obrijala glavu Svi treba da naučimo da kaznimo sebe kada pogrešimo!

Zadrugarka obrijala glavu Svi treba da naučimo da kaznimo sebe kada pogrešimo!

Alo 01.12.2021
Nekadašnja učesnica "Zadruge" Nataša Radan obrijala je glavu i sve šokirala porukom koju je podelila uz fotografiju. Nataša je skroz skratila dugu kosu i ošišala se na ćelavo, a kako je navela, time je sebe "kaznila" zbog određenog postupka. -… »
Rekao mi je da se sama ošišam ili će me on ošišati! Nataša Radan zbog prevare prolazi kroz pakao, jezivo priznanje…

Rekao mi je da se sama ošišam ili će me on ošišati! Nataša Radan zbog prevare prolazi kroz pakao, jezivo priznanje…

Kurir 01.12.2021
Bivša zadrugarka i starleta Nataša Radan šokirala je svoje pratioce na Instagramu kada je objavila fotografiju na kojoj je ošišana do glave. - Svi treba da naučimo da kaznimo sebe kad pogrešimo - napisala je Nataša, a potom objasnila i šta se… »

Vesti dana »