Povezane vesti
Odbačena krivična prijava Kona protiv Žujovića: „Možda je Kon antišumadinac“
Nova 01.12.2021
Prvi osnovni sud u Beogradu odbacio je tužbu epidemiologa i člana Kriznog štaba Predraga Kona protiv pulmologa Dejana Žujovića. Kon se sudu obratio optužujući Žujovića za uvredu. Epidemiolog i istaknuti član Kriznog štaba podneo je krivičnu prijavu… »
Odbijena tužba Kona protiv Žujovića za uvredu
Novi magazin 01.12.2021
Prvi osnovni sud u Beogradu odbio je privatnu tužbu epidemiologa Predraga Kona protiv pulmologa Dejana Žujovića za krivično delo uvrede. U obrazloženju rešenja Prvog osnovnog suda u Beogradu u koje je agencija Beta imala uvid navodi se da je sud utvrdio… »
Odbijena tužba Predraga Kona protiv Dejana Žujovića
N1 Info 01.12.2021
Prvi osnovni sud u Beogradu je odbio tužbu epidemiologa i člana Kriznog štaba Predraga Kona protiv pulmologa Dejana Žujovića. Kako se navodi u obrazloženju suda, privatnom tužbom Predraga Kona Žujoviću se na teret stavljalo krivično delo uvreda. Dodaje… »
Vesti dana »

(Mapa) RHMZ popalio sve alarme! Za vikenda stižu ekstremne vrućine: Beograd čeka pakao, evo koje oblasti su još na udaru toplotnog talasa
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Cvejić (SRCE): Priznanje krivice kosovskom tužilaštvu – dokaz da Vučićeva politka puca po šavovima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Stanivuković: Nijedna politička stranka ne treba da učestvuje na prevremenim predsedničkim izborima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana