Povezane vesti

Voz ga je udario i odbacio: Tragedija kod Niša, maćeha nastradalog očajna – Bio mi je pomoć i uteha!

Voz ga je udario i odbacio: Tragedija kod Niša, maćeha nastradalog očajna – Bio mi je pomoć i uteha!

Večernje novosti 02.12.2021
Foto: J. Ćosin On je živeo sa maćehom Dušanka jer je u detinjstvu ostao bez majke, pre nekoliko godina preminuo mu je otac, a januara ove godine i rođeni brat Dragoslav. - U ovu kuću sam došla 1968. godine, zatekla sam dvoje male dece koje sam… »
"Očuvala sam ih od malih nogu, a sad više nemam nikoga": Maćeha pešaka kojeg je ubio voz u suzama, meštani: "Nedavno mu je…

"Očuvala sam ih od malih nogu, a sad više nemam nikoga": Maćeha pešaka kojeg je ubio voz u suzama, meštani: "Nedavno mu je…

Blic 02.12.2021
Jao, crna sudbino, šta ću da radim. Očuvala sam ih obojicu od malih nogu, a sad više nemam nikog - plakala je sinoć na sav glas maćeha pešaka nastradalog u nesreći na pružnom prelazu u niškom selu. Muškarac (59) iz sela Mezgraja kod Niša… »
Nesreća kod Niša: Slaviši umrla majka, otac, brat, a on poginuo na pruzi

Nesreća kod Niša: Slaviši umrla majka, otac, brat, a on poginuo na pruzi

Nova 02.12.2021
Slaviša Stamenković (59) iz niškog sela Mezgraja poginuo je u sredu na pružnom prelazu u ovom selu. Nesreća se dogodila oko 19 sati, kada ga je, kako se sumnja, udario voz koji se kretao od Niša ka Aleksincu i na njegovu nesreću, odbacio na susedni… »
Kuća Stamenkovića zavijena u crno: Slaviša je rekao da ide po cigare i nije se vratio, a u januaru su mu sahranli brata!

Kuća Stamenkovića zavijena u crno: Slaviša je rekao da ide po cigare i nije se vratio, a u januaru su mu sahranli brata!

Kurir 02.12.2021
Jednom u milion puta se dogodi da se vozovi iz suprotnih pravaca susretnu baš u visini pružnog prelaza u selu Mezgraja. To se dogodilo 1. decembra oko 19 sati kada je na tom mestu poginuo Slaviša Stamenković (59), radnik obližnje separacije šljunka… »
Lokomotiva usmrtila pešaka na putnom prelazu kod Niša

Lokomotiva usmrtila pešaka na putnom prelazu kod Niša

Danas 01.12.2021
Pešak koji je pokušao da pređe prugu na putnom prelazu između Grejača i Trupala kod Niša poginuo je večeras kada je na njega naletela lokomotiva železničkog prevoznika „AB prevoz“, saopštilo je preduzeće „Infrastrukture železnica… »
Nesvakidašnja nesreća kod Niša: Pešak (59) poginuo na pružnom prelazu na kome su se u istom trenutku našla dva voza, od…

Nesvakidašnja nesreća kod Niša: Pešak (59) poginuo na pružnom prelazu na kome su se u istom trenutku našla dva voza, od…

Blic 01.12.2021
Muškarac (59) iz sela Mezgraja kod Niša, poginuo je večeras oko 19 sati na pružnom prelazu u ovom mestu kada ga je udario voz. Prema nezvaničnim informacijama, u momentu nesreće bili su spušteni polubranici, ali je očigledno po nesrećnog čoveka… »

Vesti dana »