Povezane vesti

Izgubio sam jedinca, A otac teško da će da preživi! Potresno svedočenje Dejana kome je dete (3) nastradalo u nesreći

Izgubio sam jedinca, A otac teško da će da preživi! Potresno svedočenje Dejana kome je dete (3) nastradalo u nesreći

Kurir 02.12.2021
Tamo je bio mrkli mrak. Šta da pričam? Izgubio sam jedinca, a moj otac teško da će da preživi - svedoči Dejan A. iz Vranova, otac malog Aleksandra (3), koji je poginuo na putnom prelazu u Lugavčini kod Smedereva, kada je voz naleteo na automobil… »
Trogodišnji dečak stradao kada je voz naleteo na vozilo u kome je bio s dedom

Trogodišnji dečak stradao kada je voz naleteo na vozilo u kome je bio s dedom

Nova 02.12.2021
"Putni prelaz preko pruge u Lugavčini, gde mi je nastradao sin, a otac teško povređen, nema rampu, niti ima svetlosnu signalizaciju. Ni lokomotiva nije imala svetla", kaže Dejan Aničić, otac trogodišnjeg Aleksandra, koji je stradao kada je voz… »
Istraga stravične nesreće u Smederevu: Deda vraćao unuka majci kada je na njih naleteo voz, mališan poginuo na licu mesta…

Istraga stravične nesreće u Smederevu: Deda vraćao unuka majci kada je na njih naleteo voz, mališan poginuo na licu mesta…

Blic 01.12.2021
Osnovno tužilaštvo u Smederevu obavilo je uviđaj na mestu stravične saobraćajne nesreće na pružnom prelazu u selu Lugavčina u kojoj je sinoć poginuo trogodišnji dečak D. A. Mališan je u kolima bio sa dedom Z. A. (50) koji je upravljao vozilom… »

Vesti dana »