Povezane vesti

Milovanović ne krije euforiju: „Gol mi daje veliki motiv za rad i dalji napredak“!

Milovanović ne krije euforiju: „Gol mi daje veliki motiv za rad i dalji napredak“!

Hot sport 02.12.2021
Partizan je u osmini finala kupa Srbije savladao Dubičicu iz Leskovca minimalnim rezultatom, a jedini strelac na meču bio je Marko Milovanović kojem je ovo ujedno i prvi gol u seniroskom timu. Mladi napadač je blistao na pripremama, očekivalo se da… »
Istorijski uspeh Novog Pazara u Kupu, vodio ih najmlađi kapiten

Istorijski uspeh Novog Pazara u Kupu, vodio ih najmlađi kapiten

Nova 02.12.2021
Fudbaleri Novog Pazara plasirali su se u svoje prvo četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na domaćem terenu pobedili Bačku sa 2:0. Novi Pazar je poveo u 24. minutu golom Luke Ratkovića iz jedanaesterca, koji je dosuđen nakon što je tog igrača… »
Istorijski uspeh: Novi Pazar je u četvrtfinalu Kupa Srbije!

Istorijski uspeh: Novi Pazar je u četvrtfinalu Kupa Srbije!

Hot sport 02.12.2021
Rutinski posao protiv ekipe iz Prve lige Srbije! Novi Pazar je na Gradskom stadionu dočekao ekipu Bačke, u okviru osmine finala Kupa Srbije. Aktuelni učesnik Superlige je na rutinski način savladao protivnike iz nižeg ranga takmičenja. Utakmica je… »
Pazarci preko prvoligaša do četvrtfinala Kupa Srbije

Pazarci preko prvoligaša do četvrtfinala Kupa Srbije

Sportske.net 02.12.2021
Fudbaleri Novog Pazara plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su kao domaćini savladali Bačku rezultatom 2:0. Strelci za Novi Pazar bili su Luka Ratković sa penala u 24. i Sead Islamović u 77. minutu susreta. Danas je na programu još… »
Partizan dobio novog vojnika!

Partizan dobio novog vojnika!

Sportske.net 02.12.2021
Mladi napadač Partizana Marko Milovanović kazao je da ga gol protiv Dubočice u osmini finala Kupa motiviše u daljem napretku. Talentovani fudbaler dobio je šansu od starta utakmice sa Dubočicom i bio je jedini strelac za tim Aleksandra Stanojevića… »
Ja sam vojnik Partizana, ovde sam od svoje sedme godine: Tinejdžer je junak crno-belih - Još uvek sam u euforiji!

Ja sam vojnik Partizana, ovde sam od svoje sedme godine: Tinejdžer je junak crno-belih - Još uvek sam u euforiji!

Mondo 02.12.2021
Ovaj momak je odveo Partizan u četvrtfinale Kupa Srbije. Ovaj momak je odveo Partizan u četvrtfinale Kupa Srbije. Fudbaleri Partizana plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pobedom 1:0 protiv Dubočice u Nišu. Junak pobede na "Čairu" bio je… »
Milovanović u euforiji posle gola: Sve za Partizan!

Milovanović u euforiji posle gola: Sve za Partizan!

Mozzart sport 02.12.2021
Mladi napadač postigao prvenac protiv Dubočice (1:0). Blistao je Marko Milovanović letos na pripremama Partizana, očekivalo se da će imati mnogo veću minutažu tokom sezone nego što je imao, pogotovo što osim Rikarda Gomeša crno-beli ni nemaju… »
Partizanova uzdanica poručuje da je vojnik crno-belih: Navikao sam na pobednički mentalitet, ovde sam od sedme godine!

Partizanova uzdanica poručuje da je vojnik crno-belih: Navikao sam na pobednički mentalitet, ovde sam od sedme godine!

Hot sport 02.12.2021
I dalje je pod euforijom. Nakon odigrane utakmice 1/8 finala Kupa Srbije protiv ekipe Dubočice, crno-beli su se pobedonosnim golom Marka Milovanovića, mladog napadača, u 40. minutu igre, plasirali u dalji tok takmičenja. „Još uvek sam pod euforijom… »
„Ja sam vojnik Partizana, još sam pod euforijom zbog gola“

„Ja sam vojnik Partizana, još sam pod euforijom zbog gola“

Nova 02.12.2021
Fudbaler Partizana Marko Milovanović rekao je da je presrećan što je bio strelac pobedonosnog gola protiv Dubočice u osmini finala Kupa Srbije. Crno-beli su u Nišu savladali Dubočicu iz Leskovca 1:0 (1:0), a mladi napadač je pobedonosni gol… »
Partizan u četvrtfinalu Kupa Srbije

Partizan u četvrtfinalu Kupa Srbije

Danas 01.12.2021
Fudbaleri Partizana plasirali su se među osam najboljih u Kupu Srbije pošto su u duelu osmine finala pobedili Dubočicu rezultatom 1:0 (1:0). Leskovčani su odlučili da ovaj meč igraju kao domaćini na stadionu Čair u Nišu, a pred oko 3.000… »

Vesti dana »