Povezane vesti

Princ endrju, Klinton i Tramp u "lolita ekspresu": Suđenje Gislejn Maksvel, optuženoj za saučesništvo u seksualnim…

Princ endrju, Klinton i Tramp u "lolita ekspresu": Suđenje Gislejn Maksvel, optuženoj za saučesništvo u seksualnim…

Večernje novosti 02.12.2021
Foto Printskrin Na pitanje da li je tada još neko bio u prostoriji rekla je: "Gislejn Maksvel". Žena, predstavljena kao DŽejn, ovim rečima je, kao prva od četiri navodne žrtve milijardera pedofila, svedočila na suđenju u NJujorku protiv Britanke… »
Svedočenje Epstajnove žrtve: Upoznao me je sa Trampom kad sam imala 14 godina

Svedočenje Epstajnove žrtve: Upoznao me je sa Trampom kad sam imala 14 godina

Nova 02.12.2021
Devojka pod pseudonimom „Džejn", koja svedoči protiv Gislejn Maksvel bivše saradnice milijardera i pedofila Džefrija Epstajna, rekla je tokom suđenja u sredu da je upoznala bivšeg predsednika Sjedinjenih Država Donalda Trampa kada ju je Epstajn… »
Na suđenju Gislen Maksvel u Njujorku pomenut i Tramp

Na suđenju Gislen Maksvel u Njujorku pomenut i Tramp

Danas 02.12.2021
Žena koja je svedočila na suđenju Gislen Maksvel, rekla je na sudu da ju je Džefri Epstajn, kojeg je zajedno sa Maksvel okrivila za seksualno uznemiravanje, upoznao sa Donaldom Trampom kada je imala 14 godna, prenosi Si En En. Svedokinja… »
Epstajn ju je s*ksualno zlostavljao, a upoznao ju je i sa Trampom? Svedočenje milijarderove žrtve na suđenju ''madam''…

Epstajn ju je s*ksualno zlostavljao, a upoznao ju je i sa Trampom? Svedočenje milijarderove žrtve na suđenju ''madam''…

Kurir 02.12.2021
Prva koja je optužila Gislejn Maksvel za seks trafiking svedočila je juče na sudu i tom prilokom je rekla da je upoznala i Donalda Trampa kada je imala 14 godina. Ona je tvrdila da je jednom išla avionom sa princom Endrjuom. Ona nije optužila Trampa… »
Žrtva pedofila milijardera otkrila: DŽefri Epstajn me je upoznao sa Trampom kad sam imala 14 godina!

Žrtva pedofila milijardera otkrila: DŽefri Epstajn me je upoznao sa Trampom kad sam imala 14 godina!

Večernje novosti 02.12.2021
Foto: EPA Svedočeći na suđenju Gilen Maksvel u NJujorku, žena koja je zbog osetljivosti slučajeva označena pseudonimom "DŽejn", rekla je na unakrsnom ispitivanju da je bivšeg predsednika SAD upoznala 1990-ih godina u Mar-a-Lagu, njegovom… »

Vesti dana »