Povezane vesti
Novi Pazar: U ambulanti pregledana 101 osoba, na liječenju 22 kovid pacijenta
RTV Novi Pazar 02.12.2021
Prema posljednjim podacima, u protekla 24 časa ljekarima u Kovid ambulanti Doma zdravlja u Novom Pazaru javilo se 101 osoba, od tog broja njih 50 javilo se ljekarima prvi put, zbog simptoma sličnih koronavirusu, javlja Radio televizija Novi Pazar (RTV… »
Smanjen broj pacijenata na respiratoru u Novom Pazaru
Sandžak press 02.12.2021
Na kovid odeljenjima, u novopazarskoj Opštoj bolnici, nastavlja se smanjivanje broja pacijenata zaraženih korona virusom. Prema podacima Gradskog štaba za vanredne situacije, prethodnog dana, na lečenju su bila 22 pacijenta. Novoprimlje nih je 2 iz ovg… »
U novembru preminulo 37 kovid pacijenata, 391 od početka godine
Radio sto plus 02.12.2021
Među preminulima 18 osoba je bilo iz Novog Pazara, 15 iz Raške, tri iz Tutina i jedna iz Sjenice. Tokom novembra 10 dana nije bilo preminulih pacijenata, što je znatno bolje u odnosu na prethodni mesec, oktobar, kada su samo četiri dana bila bez… »
Vesti dana »

RHMZ izdao hitna upozorenja za intenzivne pljuskove, grad i olujni vetar širom Srbije, uključujući Beograd i okolinu
Naslovi.ai pre 54 minutajoš 64 povezane

Poljoprivrednici uoči protesta: Svima nam je ugrožena egzistencija
Vesti online pre 5 satijoš 15 povezanih

Vladan Milojević iznenadio sve pred večiti derbi: Rekao nešto što je malo ko očekivao!
Večernje novosti pre 14 minutajoš 28 povezanih