Povezane vesti

Sramni napadi na Novaka iz Australije zbog vakcinalnog statusa: „Ako bude gledao kako Nadal podiže 21. pehar, možda zažali…

Sramni napadi na Novaka iz Australije zbog vakcinalnog statusa: „Ako bude gledao kako Nadal podiže 21. pehar, možda zažali…

Hot sport 02.12.2021
Mediji iz Australije ponovo „pljuju“ po Novaku. U tekstu koji je potpisao novinar Vil Svanton na portalu „The Australian“, u celom tekstu se na sraman način umesto imena Novak, koristi Novaxx. Nije prvi put da se u australijskim medijima o Novaku… »
"Bocni me tata, idem": Australijanci sada počeli da ismevaju Đokovića, novinar ga oslovljava sa "NoVaks" i skoro da preti!

"Bocni me tata, idem": Australijanci sada počeli da ismevaju Đokovića, novinar ga oslovljava sa "NoVaks" i skoro da preti!

Sportal blic 02.12.2021
je ponovo meta sramnih napada iz Australije! Na portalu “The Australian”, u članku koji je potpisao novinar Vil Svanton, sve vreme se umesto imena Novak navodi “Novaxx”. Nije, naravno, ovo prvi put da se u australijskim medijima o Novaku piše na… »
"Novaxx Đoković blefira": Bocni me, tata, idem! Australijanac ismeva Srbina

"Novaxx Đoković blefira": Bocni me, tata, idem! Australijanac ismeva Srbina

Večernje novosti 02.12.2021
Foto: AP Iako Srbin mudro ćuti i ne govori ništa, izuzimajući njegovog oca Srđana, iz Melburna stižu nove otrovne strelice na adresu najboljeg tenisera sveta. U tekstu koji je potpisao novinar Vil Svanton na portalu "The Australian", u celom tekstu… »

Vesti dana »