Povezane vesti
U nedelju izbori u Mojkovcu, Petnjici i Cetinju
Politika 02.12.2021
PODGORICA - U nedelju, 5. decembra, u Crnoj Gori će biti održani lokalni izbori u tri opštine, Cetinju, Petnjici i u Mojkovcu, koje je raspisao predsednik Milo Đukanović, uprkos protivljenju parlamentarnih stranaka, koje smatraju da lokalne izbore treba… »
Pada li vlada u Podgorici, DPS tvrdi da ima većinu
Politika 02.12.2021
Sve tri članice koalicije vladajuće većine najavile su da neće podržati inicijativu za izglasavanje nepoverenja vladi. PODGORICA - Šef poslaničkog kluba opozicione Demokratske partije socijalista Danijel Živković izjavio je danas da inicijativa za smenu… »
DPS: Imamo većinu za izglasavanje nepoverenja vladi Crne Gore
Novi magazin 02.12.2021
Šef poslaničkog kluba opozicione Demokratske partije socijalista (DPS) Danijel Živković izjavio je danas da inicijativa za smenu crnogorske vlade ima potrebnu većinu u parlamentu. "Preko dve trećine vladajuće većine je kazalo da ova vlada nema podršku… »
DPS: Imamo većinu za smenu Vlade Crne Gore
N1 Info 02.12.2021
Šef poslaničkog kluba opozicione Demokratske partije socijalista (DPS) Danijel Živković izjavio je da inicijativa za smenu crnogorske vlade ima potrebnu većinu u parlamentu. „Preko dve trećine vladajuće većine je kazalo da ova vlada nema podršku. DPS je… »
Vesti dana »

Još sutra u Novom Sadu veoma toplo i sunčano, a onda slede zahlađenje i kiša
Radio 021 pre 50 minutajoš 44 povezane

Ko je sve priznao Palestinu kao državu i ko će je još priznati
BBC News pre 20 minutajoš 23 povezane

Hrvati traže kaznu za Rusa koji je doneo zlato Srbiji – smetaju im tri prsta i skinuti šal
Sputnik pre 49 minutajoš 22 povezane