Povezane vesti

Evropska komisija: Nismo mi odabrali Tanjug za novu redakciju

Evropska komisija: Nismo mi odabrali Tanjug za novu redakciju

Nova 02.12.2021
Nakon vesti da Evropska komisija (EK) sledeće godine pokreće panevropsku redakciju u kojoj će među 16 novinskih agencija biti i i Tanjug, negodovala su novinarska udruženja u Srbiji. Pitaju po kom kriterijumu je Tanjug deo takve redakcije s obzirom… »
Raskrikavanje: Evropska komisija nije odabrala Tanjug za panevropsku redakciju

Raskrikavanje: Evropska komisija nije odabrala Tanjug za panevropsku redakciju

Radio sto plus 02.12.2021
Na pitanje po kom kriterijumu je Tanjug deo takve redakcije s obzirom na narušenu reputaciju i objavljivanje dezinformacija, iz Evropske komisije je za portal Raskrikavanje rečeno da nisu oni birali članice redakcije niti su sastavili konzorcijum od 16… »
Raskrikavanje: Evropska komisija nije odabrala Tanjug za panevropsku redakciju

Raskrikavanje: Evropska komisija nije odabrala Tanjug za panevropsku redakciju

Beta 02.12.2021
Nakon vesti da Evropska komisija sledeće godine pokreće panevropsku redakciju u kojoj će medju 16 novinskih agencija biti i i Tanjug, Komisija je saopštila da nije ona birala učesnike u projektu u koji će uložiti oko 1,8 miliona evra za dve godine… »
Evropska komisija: Nismo mi odabrali Tanjug za novu redakciju

Evropska komisija: Nismo mi odabrali Tanjug za novu redakciju

N1 Info 02.12.2021
Nakon vesti da Evropska komisija (EK) sledeće godine pokreće panevropsku redakciju u kojoj će među 16 novinskih agencija biti i i Tanjug, negodovala su novinarska udruženja u Srbiji. Pitaju po kom kriterijumu je Tanjug deo takve redakcije s obzirom… »

Vesti dana »