Povezane vesti

Dodik s Putinom o gasu, situaciji u regionu, BiH, saradnji...

Dodik s Putinom o gasu, situaciji u regionu, BiH, saradnji...

Politika 02.12.2021
MOSKVA- Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik razgovarao je u Moskvi sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom o aktuelnoj situaciji u regionu. „Sa predsednikom Putinom razgovarao sam o aktuelnoj situaciji u regionu. Upoznao sam Putina sa našim… »
Dodik danas sa predstavnicima Gasproma

Dodik danas sa predstavnicima Gasproma

RTV 02.12.2021
SANKT PETERBURG, MOSKVA, BANJALUKA, SARAJEVO - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik razgovaraće danas u Sankt Peterburgu sa predstavnicima Gasproma. Na sastanku će biti reči o gasovodu od Bijeljine do Banjaluke, najavili su banjalučki mediji… »
Dodik i Putin razgovarali u Moskvi o BiH

Dodik i Putin razgovarali u Moskvi o BiH

Slobodna Evropa 02.12.2021
Srpski član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik i predsjednik Rusije Vladimir Putin razgovarali su u Moskvi, javila je Radio Televizija Republike Srpske (RTRS). "Sa predsjednikom Putinom razgovarao sam o aktuelnoj situaciji u regionu… »
Dodik razgovarao s Putinom o situaciji u BiH i regiji

Dodik razgovarao s Putinom o situaciji u BiH i regiji

Al Jazeera 02.12.2021
Predsjednik Rusije je upoznat s detaljima i interesiralo ga je gotovo svako od pitanja mogućeg razvoja političke situacije, rada i ponašanja međunarodnih aktera, statusa bh. entiteta Republike Srpske, ustavnih rješenja, kaže član Predsjedništva… »
Dodik posle sastanka sa Putinom: Srpskoj ostaje ista cena gasa, dobili smo podršku za gasovod

Dodik posle sastanka sa Putinom: Srpskoj ostaje ista cena gasa, dobili smo podršku za gasovod

Pravda 02.12.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik razgovarao je u Moskvi sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Posle sastanka, Dodik je izjavio da je s Putinom dogovorio istu cenu gasa i da ruski predsednik podržava izgradnju gasovoda kroz Republiku… »
Dodik: Putina sam informisao o pokušaju otimanja imovine Republike Srpske

Dodik: Putina sam informisao o pokušaju otimanja imovine Republike Srpske

N1 Info 02.12.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik razgovarao je u Moskvi sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom o aktuelnoj situaciji u regionu, objavila je Radio-televizija Republike Srpske (RTRS). „Upoznao sam Putina sa našim viđenjem situacije u… »
Dodik sa Putinom: O gasu i gasovodu kroz RS do važnosti pridržavanja Dejtonskog sporazuma!

Dodik sa Putinom: O gasu i gasovodu kroz RS do važnosti pridržavanja Dejtonskog sporazuma!

Kurir 02.12.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik razgovarao je u Moskvi sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom o aktuelnoj situaciji u regionu, objavila je Radio-televizija Republike Srpske (RTRS). "Upoznao sam Putina sa našim viđenjem situacije u Bosni… »
Dodik posle sastanka sa Putinom: Srpskoj ostaje ista cena gasa, dobili smo podršku za gasovod

Dodik posle sastanka sa Putinom: Srpskoj ostaje ista cena gasa, dobili smo podršku za gasovod

Sputnik 02.12.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik razgovarao je u Moskvi sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Posle sastanka, Dodik je izjavio da je s Putinom dogovorio istu cenu gasa i da ruski predsednik podržava izgradnju gasovoda kroz Republiku… »
"Rusija ima pažnju za naše probleme": Dodik poručuje da je Putin informisan o pokušaju otimanja imovine Srpske

"Rusija ima pažnju za naše probleme": Dodik poručuje da je Putin informisan o pokušaju otimanja imovine Srpske

Blic 02.12.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik informisao je ruskog predsednika Vladimira Putina o pokušaju otimanja imovine Republike Srpske, što nije u skladu sa Dejtonom, i to Srpska ne može sebi da dozvoli. - Imamo jednu iskrenu opredeljenost… »
Dodik i Putin razgovarali u Moski o krizi u BiH i snabdevanju gasom

Dodik i Putin razgovarali u Moski o krizi u BiH i snabdevanju gasom

RTS 02.12.2021
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik razgovarao je u Moskvi sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Milorad Dodik i Vladimir Putin razgovarali su o krizi u Bosni i Hercegovini izazvanoj odlukom visokog predstavnika Valentina… »
Dodik nakon razgovora sa Putinom: "Ruskog predsednika interesovao mogući razvoj političke situacije u BiH"

Dodik nakon razgovora sa Putinom: "Ruskog predsednika interesovao mogući razvoj političke situacije u BiH"

Blic 02.12.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik govorio je o situaciji u BiH sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom kojeg je, kako je rekao, interesovalo gotovo svako od pitanja mogućeg razvoja političke situacije. - Sa predsednikom Putinom razgovarao… »
BiH: Odvojena saopštenja posle sastanka sa Rotom

BiH: Odvojena saopštenja posle sastanka sa Rotom

RTV 02.12.2021
SARAJEVO - U Predsedništvu BiH u sredu je održan sastanak državnog sekretara Ministarstva spoljnih poslova Nemačke Mihaela Rota sa članovima Predsedništva BiH, Željkom Komšićem i Šefikom Džaferovićem, kojem nije prisustvovao srpski član… »

Vesti dana »