Povezane vesti

Mislio sam da će mi izbosti ženu i bebu: Incident na Novom Beogradu - Mladena napala komšinica nožem i isekla po licu!

Mislio sam da će mi izbosti ženu i bebu: Incident na Novom Beogradu - Mladena napala komšinica nožem i isekla po licu!

Večernje novosti 03.12.2021
Novosti Sve se izdešavalo oko 23.20 časova, kada je Mladen večerao sa svojom suprugom. - Sedeli smo za stolom u dnevnom boravku i preko telefona tražili bebi auto sedište. Tada je neko pozvonio na interfon. Žena se trgne, skoči, ko je sad? Kažem… »
"Otvorio sam vrata i video da u rukama drži nož, sečivo od 20 centimetara": Beograđanina izbola učesnica šoua "Ja imam…

"Otvorio sam vrata i video da u rukama drži nož, sečivo od 20 centimetara": Beograđanina izbola učesnica šoua "Ja imam…

Blic 03.12.2021
Samo sam video kako ruka kreće ka meni, kad sam pogledao dole - ona drži u rukama nož, sečivo od 20 centimetara. Refleksno sam krenuo unazad, ona je krenula da me ubode... Ovako o jezivoj drami koja se odigrala sinoć u zgradi na Novom Beogradu, kada… »
„Optužila ga za silovanje“: Komšije o napadu žene s nožem VIDEO

„Optužila ga za silovanje“: Komšije o napadu žene s nožem VIDEO

Nova 03.12.2021
Stanarka zgrade u Ulici Peđe Milosavljevića na Bežanijskoj kosi napala je sinoć dvojicu komšija u svojoj zgradi nožem i povredila ih. Kako priča napadnuti komšija za portal Nova.rs, reč je o ženi sa kojom on lično nikada nije imao problem, ali… »
Krvavi incident u zgradi: Žena na Novom Beogradu izbola dva muškarca

Krvavi incident u zgradi: Žena na Novom Beogradu izbola dva muškarca

Nova 03.12.2021
Dvojica muškaraca povređeni su sinoć kada ih je u zgradi u Ulici Peđe Milosavljevića na Novom Beogradu jedna stanarka posekla nožem, potvrđeno je portalu Nova.rs u MUP. Žena je navodno imala nervni slom i bez ikakvog razloga je nasrnula na dvojicu… »
Užas na novom Beogradu: Komšinica nožem ranila dva muškarca

Užas na novom Beogradu: Komšinica nožem ranila dva muškarca

Večernje novosti 03.12.2021
Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija Prema saznanjima, jednom od njih isečeni su lice i obraz, dok drugi ima posekotine po rukama, a ranila ih je žena u hodniku i ispred zgrade u kojoj živi. Dva povređena muškarca su prevezena na ORL u Zemunsku… »

Vesti dana »