Povezane vesti

Da li je ruska invazija moguća? Zašto su aktivnosti Moskve na ukrajinskoj granici sada toliko uznemirile Zapad?

Da li je ruska invazija moguća? Zašto su aktivnosti Moskve na ukrajinskoj granici sada toliko uznemirile Zapad?

Kurir 03.12.2021
Invazija trenutno deluje malo verovatna, ali je gomilanje vojske na rusko-ukrajinskoj granici bilo dovoljno da NATO počne da preti sankcijama. Drugi put ove godine Rusija skuplja snage u blizini svojih granica sa Ukrajinom. Zašto je onda 90.000 ruskih… »
SAD prate upozorenja: General Majli - Ruska retorika sve oštrija

SAD prate upozorenja: General Majli - Ruska retorika sve oštrija

Večernje novosti 03.12.2021
Foto: Depositphotos/Printscreen On je odbio da spekuliše o vrstama opcija koje bi Sjedinjene Države mogle da razmotre u slučaju ruske invazije, ali je naglasio važnost suvereniteta Ukrajine za Vašington i NATO, prenosi Rojters. Mili je odbio da… »
Američki general: Brine me broj ruskih vojnika blizu Ukrajine, ali to nije jedino što me muči

Američki general: Brine me broj ruskih vojnika blizu Ukrajine, ali to nije jedino što me muči

Kurir 03.12.2021
Sjedinjene Države sa "velikom zabrinutošću" prate ruske aktivnosti uz granicu sa Ukrajinom i čini se da je ruska retorika sve oštrija, rekao je američki general Mark Majli. Majli, koji je načelnik Generalštava američke vojske, odbio je da nagađa… »

Vesti dana »