Povezane vesti

Oglasila se Edita Aradinović NAKON Kijinih objava!

Oglasila se Edita Aradinović NAKON Kijinih objava!

Svet & Skandal 03.12.2021
Edita Aradinović oglasila se nakon objave u kojoj ju je, prema mišljenju mnogih, Kristina Kija Kockar žestoko izvređala i optužila, a sve nakon što je Edita na svom profilu pružila podršku pevačici Marini Visković. – Ono što mogu da kažem… »
Kija Kockar PROZIVALA koleginicu! Svi ubeđeni da je Edita u pitanju!

Kija Kockar PROZIVALA koleginicu! Svi ubeđeni da je Edita u pitanju!

Svet & Skandal 03.12.2021
Kija Kockar prozivala je navodno, pevačicu Editu Aradinović, ne imenjujući je direktno, zbog svog producenta Saše Mirkovića, koji se nedavno našao u centru skandala zbog svađe sa pevačicom Marinom Visković o čemu mediji pišu već nekoliko dana… »
Nek prostitutka vrati dugove i ne Čačka me! Kija brutalno izvređala Editu - Aradinovićeva se odmah oglasila!

Nek prostitutka vrati dugove i ne Čačka me! Kija brutalno izvređala Editu - Aradinovićeva se odmah oglasila!

Mondo 03.12.2021
Kija Kockar potkačila je javno Editu Aradinović, ne imenjujući je direktno, zbog svog producenta Saše Mirkovića, a pevačica se sada oglasila. Kija Kockar potkačila je javno Editu Aradinović, ne imenjujući je direktno, zbog svog producenta Saše… »
Edita odgovorila Kiji Kockar na prozivke da je "prostitutka zavedena u policiji": "Pokušala je da mi nalepi razne etikete"

Edita odgovorila Kiji Kockar na prozivke da je "prostitutka zavedena u policiji": "Pokušala je da mi nalepi razne etikete"

Blic 03.12.2021
Kija Kockar potkačila je javno pevačicu Editu Aradinović zbog svog producenta Saše Mirkovića. Naime, Kija je iznela niz uvreda na račun Edite, a između ostalog ju je i nazvala "prostitutkom zavedenom u policiji". Sada se tim povodom oglasila i… »
"Prostitutko, vrati svoje dugove i završi srednju školu" Kija Kockar javno optužila Editu i iznela niz uvreda na njen račun

"Prostitutko, vrati svoje dugove i završi srednju školu" Kija Kockar javno optužila Editu i iznela niz uvreda na njen račun

Blic 03.12.2021
Kija Kockar potkačila je javno pevačicu Editu Aradinović zbog svog producenta Saše Mirkovića. Naime, Kija je iznela niz uvreda na račun Edite. - Molim određenu (Edita Aradinović) zavedenu u policiji prostitutku sa osnovnom školom da prestane da… »

Vesti dana »