Povezane vesti

Oproštaj uz kultnu sliku Moce i Kiće: Legende žive večno

Oproštaj uz kultnu sliku Moce i Kiće: Legende žive večno

Nova 03.12.2021
Vest da je preminuo legendarni fudbaler Partizana Momčilo Vukotić potresla je sve u Srbiji. Od njega su se oprostili brojni klubovi i igrači, a poslednji pozdrav je stigao i od košarkaškog kluba Partizan. Na zvaničnom nalogu kluba na Tviteru… »
Piksi se biranim rečima oprostio od Moce Vukotića: Od srca nam je čestitao nakon Portugala, ostaće mi zauvek u lepom…

Piksi se biranim rečima oprostio od Moce Vukotića: Od srca nam je čestitao nakon Portugala, ostaće mi zauvek u lepom…

Hot sport 03.12.2021
Neizmerno ga je poštovao. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi, oglasio se nakon smrti legende Partizana Momčila Moce Vukotića. On je istakao da je Moca bio istinska fudbalska legenda, kao i da će mu ostati u lepom… »
"Veliki rival, fudbaler: I čovek!" Legenda Crvene zvezde se dirljivim rečima oprostila od Moce Vukotića

"Veliki rival, fudbaler: I čovek!" Legenda Crvene zvezde se dirljivim rečima oprostila od Moce Vukotića

Sportal blic 03.12.2021
Fudbalska javnost u Srbiji oprašta se od legendarnog . Čuveni fudbaler i jedan od najvećih koji su ikada nosili Partizanov crno-beli dres . Brojne su reakcije nakon Mocine smrti, a ova vest potresla je i nekadašnjeg asa , . On se na dirljiv način… »
"Svi smo zanemeli" Vučelić o smrti Moce Vukotića: Ovakav Partizan ne bi postojao bez njega

"Svi smo zanemeli" Vučelić o smrti Moce Vukotića: Ovakav Partizan ne bi postojao bez njega

Večernje novosti 03.12.2021
FOTO: M. Vukadinović U Humskoj je danas sve stalo kada je stigla tužna vest o smrti Momčila Vukotića. - Bio je legenda po svemu, jedan od najvećih partizanovaca ikada, ne postoji navijač ovog kluba koji to neće reći. Upisao se u istoriju Partizana… »
I Zvezda se oprostila od Moce Vukotića: “Veliki gospodin i vitez na terenu”

I Zvezda se oprostila od Moce Vukotića: “Veliki gospodin i vitez na terenu”

Vesti online 03.12.2021
Smrt Momčila Moce Vukotića, legendarnog fudbalera Partizana, pogodila je celu fudbalsku Srbiju, a od čoveka kom su crno-beli bili sve oprositla se u Crvena zvezda! Naime, srpski šampion je na svojim društvenim mrežama podelio status kojim… »
Vukotićeva smrt šokirala bjekovića: Bio je najbolji fudbaler, a još bolji čovek! Kao da sam izgubio najrođenijeg!

Vukotićeva smrt šokirala bjekovića: Bio je najbolji fudbaler, a još bolji čovek! Kao da sam izgubio najrođenijeg!

Hot sport 03.12.2021
Partizan mu je bio sve. Smrt Momčila Moce Vukotića danas je šokirala sve ljubitelje fudbala. Odmah nakon te vesti, od njega se oprostio i budući predsednik Fudbalskog saveza Srbije Nenad Bjeković. On je istakao da je Vukotiću poslednja 2-3 meseca… »
Piksi: Čuo sam se s Mocom posle Lisabona, bio je istinski srećan

Piksi: Čuo sam se s Mocom posle Lisabona, bio je istinski srećan

Mozzart sport 03.12.2021
„Ostaće mi zauvek u lepom sećanju“, kaže selektor reprezentacije. Pogodila je vasceli srpski fudbal vest o smrti Momčila Vukotića, jedne od najvećih legendi koja je ova zemlja iznedrila. Poslednjih godina Vukotić je radio u Fudbalskom savezu… »
Piksi se čuo sa Vukotićem posle Portugala: Bio je iskreno srećan

Piksi se čuo sa Vukotićem posle Portugala: Bio je iskreno srećan

Nova 03.12.2021
Dragan Stojković Piksi, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, kaže da se nedavno čuo telefonom sa preminulom legendom Partizana Momčilom Mocom Vukotićem. Vukotić je preminuo u Beogradu u petak, posle teške bolesti, a Piksi je istakao da je Moca… »
"Dino Zof me je zapamtio za čitav život!" Ovako je govorio Momčilo Moca Vukotić: Otac mi je rekao ako slučajno pomisliš…

"Dino Zof me je zapamtio za čitav život!" Ovako je govorio Momčilo Moca Vukotić: Otac mi je rekao ako slučajno pomisliš…

Sportal blic 03.12.2021
Danas je sportsku Javnost u Srbiji zatekla tužna vest Popularni Moca ostaće zauvek upamćen kao jedna od ikoni , u kojem je proveo gotovo čitavu karijeru izuzev jedne sezone u francuskom Bordou. U crno-belom dresu odigrao je 791.utakmicu, postigao 339… »
Piksi o Moci: ''Čuli smo se posle pobede u Lisabonu...''

Piksi o Moci: ''Čuli smo se posle pobede u Lisabonu...''

Sportske.net 03.12.2021
Na vest o smrti Momčila Vukotića, među prvima se oglasio i selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi, čiju je izjavu o Moci preneo Fudbalski savez Srbije. Tom prilikom otkrio je i da se sa Vukotićem čuo pre dvadesetak dana, posle pobede… »
Saša Ilić, Bjeković, Mijailović... Svi se opraštaju od Vukotića, a Ilić ima i konkretan predlog

Saša Ilić, Bjeković, Mijailović... Svi se opraštaju od Vukotića, a Ilić ima i konkretan predlog

Sportske.net 03.12.2021
Dugo je Moca Vukotić bio rekorder po broju nastupa u dresu Partizana, čak 32 godine, pre nego što je tu brojku od 791 nastupa nadmašio Saša Ilić. Ali, to nikako ne umanjuje Vukotićevu veličinu i trag koji je ostavio u Partizanu, kome je posvetio… »
"Gospodine i viteže, zbogom": Crvena zvezda se emotivno oprostila od Partizanove legende - Moce Vukotića

"Gospodine i viteže, zbogom": Crvena zvezda se emotivno oprostila od Partizanove legende - Moce Vukotića

Večernje novosti 03.12.2021
Foto arhiva VN Naime, crveno-beli su na Instagram nalogu podelili objavu sa likom legende večitog rivala uz sledeći opis: - Bio je veliki rival, ali ćemo Mocu pamtiti kao velikog gospodina i viteza na terenu! Fudbalski klub Crvena zvezda izražava… »
"A čuli smo se posle lisabona!" Piksi se potresao zbog smrti Moce Vukotića

"A čuli smo se posle lisabona!" Piksi se potresao zbog smrti Moce Vukotića

Večernje novosti 03.12.2021
FOTO: D. Ristić Piksi je istakao da će mu slavni as crno-belih zauvek ostati u lepom sećanju. - Moca je bio izuzetna osoba, istinska fudbalska legenda. Dobar čovek, plemenitog duha, gospodskih manira. Ostaće mi zauvek u lepom sećanju - preneo je… »
Od Moce se opraštaju i KK Partizan, Zvezda, FSS

Od Moce se opraštaju i KK Partizan, Zvezda, FSS

Mozzart sport 03.12.2021
Pišu o njemu svi mediji u regionu, u Grčkoj, Rumuniji... Kakav je bio čovek, a onda fudbaler, Momčilo Vukotić dovoljno govori činjenica da zbog njegovog odlaska tuguju danas i Partizan i Crvena zvezda i košarkaši, Fudbalski savez... KK Partizan je… »
Zvezda se oprostila od Moce: Gospodin, vitez na terenu

Zvezda se oprostila od Moce: Gospodin, vitez na terenu

Nova 03.12.2021
Fudbalsku legendu Partizana, Momčila Vukotića ispratili su i iz fudbalskog kluba Crvena zvezda. Posle Dušana Savića, oglasio se i u fudbalski klub crveno-belih odakle su konstatovali da je Vukotić bio veliki rival. Nesumnjivo jedan od najvećih… »
Crno-beli se oprostili od Moce: Vukotić najveći fudbaler u crno-belom dresu!

Crno-beli se oprostili od Moce: Vukotić najveći fudbaler u crno-belom dresu!

Sportski žurnal 03.12.2021
Čuveni Momčilo Moca Vukotić preminuo je danas u 72. godini. - Znali smo da je bolestan. Bili smo uz njega sve ove godine dok se borio sa prokletom bolešću, bodrili ga i hrabrili da izdrži i pobedi. Verovali smo da će pobediti, nadali se da ćemo… »
Kako se Moca vratio u Partizan da ga spasi ispadanja: Vukotić se odrekao Francuske, pa zbog crno-belih produžio karijeru

Kako se Moca vratio u Partizan da ga spasi ispadanja: Vukotić se odrekao Francuske, pa zbog crno-belih produžio karijeru

Mondo 03.12.2021
Godinama po završetku karijere, Momčilo Vukotić otkrio je neke zanimljive detalje iz svojih igračkih dana. Godinama po završetku karijere, Momčilo Vukotić otkrio je neke zanimljive detalje iz svojih igračkih dana. Tužna vest pogodila je srpski… »
Apel Saše Ilića: Moca je – Partizan! Stadion nazvati po njegovom imenu

Apel Saše Ilića: Moca je – Partizan! Stadion nazvati po njegovom imenu

Mozzart sport 03.12.2021
“Veličina, u svakom smislu”, kaže omiljeni fudbaler mlađih navijača crno-belih. Nekad Momčilo Vukotić, danas Saša Ilić. Idoli Partizanove tribine. Najvernija crno-bela deca. Simboli kluba. Najbolji predstavnici dve daleke generacije, spojeni… »
Bjeković: Vukotić najveći u istoriji Partizana

Bjeković: Vukotić najveći u istoriji Partizana

Dnevnik 03.12.2021
BEOGRAD: U šoku sam, za mene je ovo kao da sam izgubio najrođenijeg. Moca je dugo bolovao, poslednja dva, tri meseca bilo mu je bas loše, stalno smo bili u kontaktu, rekao je Nenad Bjeković, v.d. predsednika Fudbalskog saveza Srbije, nakon vesti o… »
‘Veliki gospodin i vitez na terenu’: Crvena zvezda se emotivnim rečima oprostila od legendarnog Moce Vukotića!

‘Veliki gospodin i vitez na terenu’: Crvena zvezda se emotivnim rečima oprostila od legendarnog Moce Vukotića!

Hot sport 03.12.2021
Čitava Srbija je potresena. Danas, u 72. godini života, preminuo je proslavljeni fudbaler Momčilo Moca Vukotić. Od legende Partizana, optostila se i Crvena zvezda. Ekipa iz Ljutice Bogdana je putem svojih društvenh mreža izjavila saučešće… »
PREMINUO MOCA VUKOTIĆ- idol svih generacija Partizana!

PREMINUO MOCA VUKOTIĆ- idol svih generacija Partizana!

U centar 03.12.2021
Preminuo legendarni Momčilo Moca Vukotić, reprezentativan Jugoslavije i jedan od najboljih igrača Partizana. Vukotić je preminuo nakon kratke i teške bolesti. Moca je imao 73 godine i prebogatu igračku i trenersku karijeru. Vukotić je stvorio… »
„Zdravo Moco majstore, zdravo Džajo doktore i ostali trkači“

„Zdravo Moco majstore, zdravo Džajo doktore i ostali trkači“

Nova 03.12.2021
Momčilo Moca Vukotić će ostati upamćen kao jedan od najboljih igrača Partizana i srpskog fudbala. Legendarni fudbaler preminuo je u petak u 71. godini godini života posle teške bolesti. Virtouz sa loptom, majstor driblinga i čovek koji je često… »
"S: njim je uvek bilo zabavno i veselo" Žarko Zečević se oprostio od Moce Vukotića: "Bio je veliki čovek, pamtiću ga…

"S: njim je uvek bilo zabavno i veselo" Žarko Zečević se oprostio od Moce Vukotića: "Bio je veliki čovek, pamtiću ga…

Sportal blic 03.12.2021
Legendarni srpski fudbaler i proslavljeni as preminuo je u 72. godini života. , a od njega se oprostio nekadašnji generalni sekretar kluba iz Humske ulice, . U izjavi za Blic sport, Zečević je istakao da je Vukotić pre svega bio veliki čovek. -… »
"Otišao je Moca, ostala je tuga": Legenda se oprostila od legende! Saša Ilić biranim rečima o Moci Vukotiću: Najveći u…

"Otišao je Moca, ostala je tuga": Legenda se oprostila od legende! Saša Ilić biranim rečima o Moci Vukotiću: Najveći u…

Sportal blic 03.12.2021
Legendarni srpski fudbaler i proslavljeni as preminuo je u 72. godini života. Ova informacija potresla je domaću javnost, a od Vukotića se oprostila još jedna legenda kluba iz Humske ulice, . Vukotić je bio čovek koji je odigrao najviše utakmica u… »
Zdravo moco majstore, zdravo džajo doktore i ostali trkači... O veličini Vukotića najbolje govori čuvena anegdota!

Zdravo moco majstore, zdravo džajo doktore i ostali trkači... O veličini Vukotića najbolje govori čuvena anegdota!

Mondo 03.12.2021
Jedan od najboljih igrača Partizana nas je napustio, a bio je omiljen i u crno-belom i u crveno-belom taboru. Jedan od najboljih igrača Partizana nas je napustio, a bio je omiljen i u crno-belom i u crveno-belom taboru. Legendarni fudbaler i trener… »
Moca je karijeru posvetio Partizanu, sa crno-belima je trofeje osvajao i kao igrač i kao trener i postao ikona kluba

Moca je karijeru posvetio Partizanu, sa crno-belima je trofeje osvajao i kao igrač i kao trener i postao ikona kluba

Sportal blic 03.12.2021
Tužne vesti dolaze nam ovog popodneva iz Humske, Legendarni fudbaler Partizana Momčilo Vukotić Popularni Moca je jedan od najvećih fudbalera Partizana svih vremena i istinska legenda kluba, sa kojim je trofeje osvajao i kao igrač i kao trener… »
Fudbal, Partizan i Momčilo Vukotić: Odlazak majstora i šmekera - preminuo legendarni igrač Partizana

Fudbal, Partizan i Momčilo Vukotić: Odlazak majstora i šmekera - preminuo legendarni igrač Partizana

Južne vesti 03.12.2021
BBC/Predrag Vujić Momčilo Vukotić Momčilo Moca Vukotić, jedan od najboljih fudbalera Partizana u istoriji, preminuo je u petak, 3. decembra u Beogradu, saopštio je taj beogradski fudbalski klub. Vukotić je dugo godina držao rekord u broju najviše… »
Dušan Savić žali za Mocom Vukotićem: Veliki rival, fudbaler i čovek

Dušan Savić žali za Mocom Vukotićem: Veliki rival, fudbaler i čovek

Nova 03.12.2021
Dušan Savić, legenda fudbalskog kluba Crvena zvezda oprostio se Momčila Moce Vukotića, ikone Partizana. Vukotić je u petak preminuo u Beogradu posle teške bolesti, kancera, a Savićeva Zvezda i Mocin Partizan su više puta međusobno igrali. Savić… »
Sudbinski put 2 najveće legende crno-belih: Ovako je Štef ubacio Mocu u vatru - JNA ne pamti bolji Partizan!

Sudbinski put 2 najveće legende crno-belih: Ovako je Štef ubacio Mocu u vatru - JNA ne pamti bolji Partizan!

Mondo 03.12.2021
Sudbina je tako htela da jedan dođe, a drugi ode na isti datum. Sudbina je tako htela da jedan dođe, a drugi ode na isti datum. Jedan je bio prva legenda Partizana, a drugi možda i najvoljeniji fudbaler koga je stadion JNA ikada video. Jedan je rođen… »
"Ako odeš u Zvezdu, ne vraćaj se": Kako je Mocu otac odveo u Partizan (video)

"Ako odeš u Zvezdu, ne vraćaj se": Kako je Mocu otac odveo u Partizan (video)

Večernje novosti 03.12.2021
Foto arhiva VN Moca je ljubav prema Partizanu nasledio od svog oca, a jednom prilikom je u intervjuu koji je dao kao penzioner otkrio i da ga je Crvena zvezda svojevremeno želela, ali da nije postojala šansa da pređe u redove večitog rivala. - Igrao… »
Sport i Srbija: Odlazak fudbalskog šmekera – preminuo legendarni igrač Partizana Momčilo Moca Vukotić

Sport i Srbija: Odlazak fudbalskog šmekera – preminuo legendarni igrač Partizana Momčilo Moca Vukotić

Danas 03.12.2021
Momčilo Moca Vukotić, jedan od najboljih fudbalera Partizana u istoriji, preminuo je u petak, 3. decembra u Beogradu, saopštio je taj beogradski fudbalski klub. Vukotić je dugo godina držao rekord u broju najviše utakmica u crno-belom dresu (791)… »
Saša Ilić: Moca Vukotić je za mene najveći, on je simbol Partizana

Saša Ilić: Moca Vukotić je za mene najveći, on je simbol Partizana

Nova 03.12.2021
Momčilo Moca Vukotić, legendarni fudbaler Partizana, preminuo je u 71. godini, a za Nova.rs je pre godinu dana Saša Ilić otkrio da ga smatra najvećim u bogatoj istoriji crno-belih. U serijalu Nova.rs „Večitih 11“, u kojem su za naš portal… »
"Njegova supruga mi je danas rekla da ga voze u bolnicu" Nenad Bjeković skrhan nakon vesti o Mocinoj smrti: Dugo je bolovao…

"Njegova supruga mi je danas rekla da ga voze u bolnicu" Nenad Bjeković skrhan nakon vesti o Mocinoj smrti: Dugo je bolovao…

Sportal blic 03.12.2021
Fudbalska Srbija tuguje zbog odlaska legendarno . Nakon što se emotivnom porukom od njega oprostio Fudbalski klub Partizan, u kratkom razgovoru za Blic sport isto je učinio i nekadašnji fudbaler i funckioner tog kluba, a sada zamenik predsednika… »

Vesti dana »