Povezane vesti

Rekli su mi da imam 3-5 meseci života: Bivši igrač Partizana opisao pakao kroz koji prolazi (VIDEO)

Rekli su mi da imam 3-5 meseci života: Bivši igrač Partizana opisao pakao kroz koji prolazi (VIDEO)

Vesti online 03.12.2021
Nekadašnji golman Partizana Radovan Radaković i dalje bije svoju životnu bitku s kojom se susreo kada su mu lekari dijagnostifikovali invazivno difuzni tumor želuca! Radaković je uspešno završio lečenje u Turskoj i svi se nadaju da će oporavak da… »
Bivši golman Partizana je smršao čak 50 kilograma: Zvezdini fudbaleri su ga rasplakali, borba i dalje traje! (video)

Bivši golman Partizana je smršao čak 50 kilograma: Zvezdini fudbaleri su ga rasplakali, borba i dalje traje! (video)

Hot sport 03.12.2021
Rekli su mu da ima 3 do 5 meseci života. Nekadašnji golman Partizana Radovan Radaković i dalje se bori sa svoj život, nakon što su mu lekari dijagnostikovali tumor želuca. On je uspešno završio lečenje u Turskoj, a u razgovoru za Tanjug TV opisao… »
Radaković smršao 50 kilograma: Ovo preživi jedan u milion, izvadili mi organe

Radaković smršao 50 kilograma: Ovo preživi jedan u milion, izvadili mi organe

Nova 03.12.2021
Borba za život Radovana Radakovića je nastavljena, a sada je proslavljeni golman odlučio i prvi put da se obrati javnosti od kada mu je dijagnostifikovan tumor i započelo lečenje. „Kažu mi da sam jedan u milion koji je ovo preživeo“, rekao je… »

Vesti dana »