Povezane vesti
Jeziva pravila u kući pedofila milijardera: Kućepazitelj otkrio detalje - ponižavali ga i terali ga da pere vibratore!
Mondo 03.12.2021
Bivši kućepazitelj Džefrija Epstina, milijardera osuđenog za pedofiliju koji je počinio samoubistvo u zatvoru, je svedočio da je pronašao "veliki dildo" i vibratore dok je čistio posle masaže pokojnog gazde. Bivši kućepazitelj Džefrija Epstina… »
Kuća strave Šef posluge Džefrija Epstina: Posle masaža iz sobe sam sklanjao veliki dildo i vibratore!
Kurir 03.12.2021
Huan Alesi na suđenju madam Gilejn Maksvel svedočio da je u sobi našao kasete s porno-filmovima i kožne kostime. Četvrtog dana suđenja madam Gilejn Maksvel, koja je optužena za trgovinu ljudima i podvođenje maloletnica sa pokojnim Džefrijem Epstinom… »
Bila je gospođa kuće Maksvelova je strogo regulisala svaki detalj u Epstajnovoj vili, osoblje nije smelo da ga pogleda u oči
Kurir 03.12.2021
Gislejn Maksvel je strogo regulisala svaki detalj u vili Džefrija Epstajna u Palm Biču kao "gospođa kuće", svedočio je u četvrtak bivši zaposleni tokom suđenja britanskoj naslednici za trgovinu ljudima u vezi sa seksualnim sadržajem. Huan Alesi, koji je… »
Vesti dana »
Drama ispred kafića u centru Smedereva: Dvojica tinejdžera (17) i dečak (15) brutalno pretukli dvojicu vršnjaka!
Blic pre 38 minutajoš 34 povezane
Glamočić predstavio mere za zaštitu domaćih proizvođača: Uvodi se oznaka „100% iz Srbije“, obavezni ugovori i nove kontrole uvoza
RINA pre 43 minutajoš 26 povezanih
Operativni tim za pristupanje Srbije EU sastao se sa predstavnikom Evropske komisije za proširenje
NIN pre 1 satjoš 26 povezanih




