Povezane vesti
SSP Kragujevac: Nedostatak strategije u razvoju sporta
RTK 03.12.2021
Deo posvećen sportu u usvojenom Planu razvoja grada Kragujevca za period od 2021. do 2031. godine samo je kopija teksta od pre 15 godina, ocenjuju u Stranci slobode i pravde u Kragujevcu i dodaju da su porazi kragujevačkih sportskih klubova rezultat… »
SSP Kragujevac : Sport kuburi s povredama
Veliki park 03.12.2021
Pre mesec dana usvojen je Plan razvoja grada Kragujevca za period 2021-2031. godine zbog kojeg svi koji u Kragujevcu vole sport zabrinuti. Umesto ozbiljnog strateškog dokumenta koji treba da pospeši razvoj sporta dobili smo dokument u kome se pominju… »
Vesti dana »

Poraz hamasa i oslobađanje svih talaca idu zajedno: Netanjahu: Naložio sam da odmah počnu pregovori o okončanju rata
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

Jako nevreme pogodilo sever Srbije: Vetar čupa drveće iz korena, gromovi paraju nebo: U ovom gradu je najkritičnije (foto, video)
Blic pre 6 satijoš 3 povezane

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 8 satijoš 1 povezana

Uhapšen mladić iz Beograda koji je bacio ručnu bombu na lokal u kragujevačkom naselju Smolvil
Danas pre 10 satijoš 1 povezana