Povezane vesti
Najnoviji podaci o Korona virusu u Kragujevcu i Šumadiji
InfoKG 04.12.2021
Od 761 obrađenog uzorka na COVID 19, virus je, u opštinama Šumadijskog okruga, potvrđen kod 76 pacijenata. Od toga, novoobolelih Kragujevčana je 60. Distribucija novoobolelih od COVID-a 19 po opštinama Šumadijskog okruga je sledeća: Kragujevac 60… »
Još 60 novozaraženih Kragujevčana
Veliki park 04.12.2021
Na osnovu 761 uzorka obrađenog u laboratoriji „Kraguj“ Instituta za javno zdravlje u Kragujevcu i Antigenskim testovima Domova zdravlja Šumadijskog okruga, još 76 osoba je zaraženo virusom covid-19. Od tog broja iz Kragujevca je 60, Aranđelovca 8, Rače… »
U Šumadiji 76 novozaraženih koronom
Pressek 04.12.2021
Od 761 testirano uzorka, čiji su rezultati stigli u četvrtak do 20 sati, 76 osoba su bile pozitivne na kovid-19. U pitanju su 60 osoba iz Kragujevca, 8 iz Aranđelovca, 1 iz Topole, 3 iz Rače, 2 iz Knića, 1 iz Batočine i 1 iz Lapova, navodi se u izveštaju… »
Vesti dana »

Kiša ugasila većinu požara u Podgorici! Vatrogasci ostaju u pripravnosti: Jedno žarište i dalje aktivno
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Američki državni sekretar marko Rubio: "Svi su se saglasili da je najbolji način da se okonča ovaj sukob potpuni mirovni sporazum"
Kurir pre 21 minutajoš 1 povezana