Povezane vesti

Stanković sad „promenio ploču”: Navijač uvek u pravu

Stanković sad „promenio ploču”: Navijač uvek u pravu

Sportski žurnal 04.12.2021
Nekoliko desetina sekundi posle završetka utakmice sa Voždovcem Dejan Stanković je u obraćanju na TV Areni govorio i o publici sa zapadne tribine. Na konferenciji se nadovezao na tad izrečeno. - Navijač Zvezde ima pravo da očekuje bolje, jače… »
Stanković: Sa najjačim timom protiv Napretka

Stanković: Sa najjačim timom protiv Napretka

Sportski žurnal 04.12.2021
Utakmica Napredak - Crvena zvezda na programu je u nedelju od 13.30 sati. Ciljevi su u Super ligi isti, protiv Napretka je jedno teško gostovanje, oseća se umor, ali volja i odnos igrača prema obavezama su na visokom nivou. Protiv Napretka će najjači… »
Stanković o teškom terenu u Kruševcu i kritikama navijača zbog igre

Stanković o teškom terenu u Kruševcu i kritikama navijača zbog igre

Nova 04.12.2021
Fudbaleri Crvene zvezde će u okviru 19. kola Superlige Srbije gostovati Napretku u Kruševcu u nedelju od 13 časova i 30 minuta, a očekivanja pred susret izneo je šef stručnog štaba Crvena zvezda tima Dejan Stanković. „Očekivanja se ne menaju i… »
Stanković: Prvenstvo je maraton, nekad ćemo sprintati, nekad hodati, kaskati, ali gleda se samo cilj – titula

Stanković: Prvenstvo je maraton, nekad ćemo sprintati, nekad hodati, kaskati, ali gleda se samo cilj – titula

Mozzart sport 04.12.2021
“Ima pravo navijač Crvene zvezde da od nas očekuje i bolje i jače i efikasnije i lepše, ali bih rekao da od drveta ne vidimo šumu”, poručuje trener Zvezde. Tri kola do kraja jeseni, dva teška gostovanja za Crvenu zvezdu. Prvo je u nedelju, kada… »
"Ja sam pomalo luckast,: ne govorim ovo iz kurtoazije!" Dejan Stanković: Voleo bih da ostanem u Zvezdi ceo život, ali mnogo…

"Ja sam pomalo luckast,: ne govorim ovo iz kurtoazije!" Dejan Stanković: Voleo bih da ostanem u Zvezdi ceo život, ali mnogo…

Sportal blic 04.12.2021
Trener , , sve je bliži jubileju na klupi crveno-belih. U redove voljenog kluba Stanković se kao trener vratio pre pune dve godine, a uskoro ga očekuje i 100. meč na klupi Crvene zvezde. Od kako se vratio, Stanković je uspeo da sa svojom ekipom… »
Dejan Stanković: ‘Sa svih strana je ogorman pritisak, što se vidi po mojoj kosi! Voleo bih da ostanem u Zvezdi ceo…

Dejan Stanković: ‘Sa svih strana je ogorman pritisak, što se vidi po mojoj kosi! Voleo bih da ostanem u Zvezdi ceo…

Hot sport 04.12.2021
‘Interesovanja za mene uvek postoje! Ozbiljno bih se zapitao da ih nema.’ Crvena zvezda je ostvarila velike uspehe dok je ekipu sa klupe predvodio Vladan Milojević. Nakon njegovog odlaska crveno-beli su morali da reaguju brzo, ali i pažljivo. Na… »
"Voleo bih da ostanem zauvek, međutim..." - Stanković najavio odlazak? Ostavio cigarete, izgubio kosu i ima jedan cilj!

"Voleo bih da ostanem zauvek, međutim..." - Stanković najavio odlazak? Ostavio cigarete, izgubio kosu i ima jedan cilj!

Mondo 04.12.2021
Trener Crvene zvezde objasnio da postoji mogućnost da uskoro, možda na kraju sezone, ode iz kluba. Trener Crvene zvezde objasnio da postoji mogućnost da uskoro, možda na kraju sezone, ode iz kluba. Crvena zvezda ima četiri osvojene titule u nizu i… »
Stanković: Hoću pehar u maju! Ostao bih ovde ceo život, ali ovaj klub je mašina

Stanković: Hoću pehar u maju! Ostao bih ovde ceo život, ali ovaj klub je mašina

Mozzart sport 04.12.2021
"Zvezda je rezultat, samo to se gleda, u to sam se stopostotno uverio", kaže strateg srpskog šampiona. Šef struke Crvene zvezde Dejan Stanković kaže da se uverio u to da se na klupi Crvene zvezde na kraju samo gleda rezultat, koliko ta uloga nosi… »

Vesti dana »