Povezane vesti
“Srbija nabavkom borbenih sistema iz Rusije i Kine širi raketni kišobran”
Pravda 04.12.2021
Srbija bi tokom 2022. godine trebalo da kompletira raketni kišobran iznad svoje teritorije, a novo naoružanje trebalo bi da Srbiji i njenoj vojsci obezbedi zaštitu u svim visinskim pojasevima, kakva nije postojala ni u vreme najveće snage nekadašnje JNA… »
Novo naoružanje stiže u Srbiju iz Rusije: Kompletiramo raketni "kišobran" - postajemo vojna sila Balkana
Srbija danas 04.12.2021
Srbija bi tokom 2022. godine trebalo da kompletira raketni kišobran iznad svoje teritorije. Novo naoružanje trebalo bi da našoj zemlji i njenoj vojsci obezbedi zaštitu u svim visinskim pojasevima, kakva nije postojala ni u vreme najveće snage nekadašnje… »
Srbija širi raketni kišobran: Naša zemlja nastavlja nabavku borbenih sistema iz Rusije i Kine
Večernje novosti 04.12.2021
"Pancir" i sistem FK-3 Odbrana države iz vazdušnog prostora biće krunisana nabavkom dugo čekanog raketnog sistema srednjeg, odnosno, dugog dometa. Prema nezvaničnim najavama, ovu ulogu preuzeće kineski sistem FK-3, čija je kupovina ugovorena, a koji bi… »
Vesti dana »

Uživo NATO diže avione; Katastrofalna situacija u Rusiiji; "Eliminisani su" FOTO/VIDEO
B92 pre 30 minutajoš 60 povezanih

Milovan Đorić: Zvezda nije imala nijednu svetlu tačku (VIDEO)
Sport klub pre 30 minutajoš 40 povezanih