Повезане вести
МУП: Блокаде саобраћаја и непријављени скупови кршење закона
ИндексОнлине 04.12.2021
БЕОГРАД – Министарство унутрашњих послова данас је поновило да је свака блокада саобраћаја кршење закона, као и одржавање непријављених скупова. “Подвлачимо да сву одговорност за све што може да се деси на скуповима који нису… »
Саопштење МУП-а за све грађане: Уколико данас будете имали проблема због блокаде путева, позовите полицију
Србија данас 04.12.2021
Грађани којима због блокаде путева и саобраћаја буде ограничена слобода кретања или доживе неки вид насиља услед блокаде путева, од данас пријаву Министарству унутрашњих послова могу поднети позивом на број 0800 104103… »
Вести дана »

Новосађани у протесној шетњи стигли до зграде једног од "батинаша" студената: Полиција одблокирла Културни центар Београда (видео)
Блиц пре 1 сатјош 2 повезане

Разговори о ситуацији на факултетима: Ректор Ђокић састао се са изасланицом Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс и амбасадором Фергусоном
Блиц пре 1 сатјош 1 повезана