Povezane vesti

Olivera Zekić: Treba uhapsiti sve koji protestuju, ja bih tako

Olivera Zekić: Treba uhapsiti sve koji protestuju, ja bih tako

Radio 021 04.12.2021
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije Olivera Zekić rekla je da sve koji protestuju treba uhapsiti, te podvukla da naši građani nemaju ekološku svest. "Vratite se na ovo iz San Franciska gde su pokušali protestanti da blokiraju… »
NIJE bolest sve što boli- predsednica REM-a bi da hapsi narod i poručuje „da nije sa sela“ (VIDEO)

NIJE bolest sve što boli- predsednica REM-a bi da hapsi narod i poručuje „da nije sa sela“ (VIDEO)

U centar 04.12.2021
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić u nastupu na TV Prva iznela je stav da sve koji protestuju treba uhapsiti, da Srbi nemaju ekološku svest, ali i otkrila građanima da „nije sa sela“. Ovu Vučićevu treba… »
Zekić: Sve koji protestuju treba uhapsiti, naši građani nemaju ekološku svest

Zekić: Sve koji protestuju treba uhapsiti, naši građani nemaju ekološku svest

N1 Info 04.12.2021
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić rekla je da sve koji protestuju treba uhapsiti, te podvukla da naši građani nemaju ekološku svest. „Vratite se na ovo iz San Franciska gde su pokušali protestanti da… »
Olja Zekić (REM): Sve koji protestuju treba uhapsiti, ja nisam sa sela

Olja Zekić (REM): Sve koji protestuju treba uhapsiti, ja nisam sa sela

Nova 04.12.2021
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić u nastupu na TV Prva rekla je da sve koji protestuju treba uhapsiti, te podvukla da naši građani nemaju ekološku svest. „Vratite se na ovo iz San Franciska gde su… »

Vesti dana »