Povezane vesti

"U Srbiji neke stvari dobijete rođenjem!" Mihajlović iznenadio Italiju pričom o Vlahoviću

"U Srbiji neke stvari dobijete rođenjem!" Mihajlović iznenadio Italiju pričom o Vlahoviću

Večernje novosti 04.12.2021
FOTO: EPA Retko kada ovaj 52-godišnji stručnjak priča o pojedincima, ali morao je da kaže koju reč o sjajnom napadau "viole". - Ne volim da pričam o protivničkim igračima, ali pošto je Vlahović Srbin, onda hoću. Mnogo mi se sviđa, ima mnogo… »
Miha napravio izuzetak kada je Vlahović u pitanju: "Nije ni čudo što dolazi iz Srbije..."

Miha napravio izuzetak kada je Vlahović u pitanju: "Nije ni čudo što dolazi iz Srbije..."

Sportske.net 04.12.2021
Trener fudbalera Bolonje Siniša Mihajlović izdvojio je nekoliko trenutaka uoči meča svog tima sa Fjorentinom kako bi pohvalio zemljaka Dušana Vlahovića. U nedelju nas očekuje srpski duel u vidu Mihajlovića, koji će sa klupe voditi Bolonju i… »
‘Mnogo mi se sviđa’: Mihajlović pred susret sa Vlahovićem i Fiorentinom – ‘Gladan je, ljut, nikad zadovoljan…’

‘Mnogo mi se sviđa’: Mihajlović pred susret sa Vlahovićem i Fiorentinom – ‘Gladan je, ljut, nikad zadovoljan…’

Hot sport 04.12.2021
Fudbaleri Bolonje u nedelju od 12.30 dočekuju Fjorentinu. Legendarni srpski fudbaler, a sada trener, Siniša Mihajlović naspram sebe će imati koloniju Srba iz Firence, koju predvodi fenomenalni Dušan Vlahović. – Ne volim da pričam o protivničkim… »
Miha o Vlahoviću: Gladan je, ljut, nikad zadovoljan, mnogo mi se sviđa

Miha o Vlahoviću: Gladan je, ljut, nikad zadovoljan, mnogo mi se sviđa

Mozzart sport 04.12.2021
Bolonja dočekuje Fjorentinu u nedelju. Srpska kolonija iz Firence u nedelju (12.30) će gostovati u Bolonji. A, tamo će ih na klupi domaćeg tima sačekati Siniša Mihajlović, legenda srpskog fudbala. Ipak, došlo je vreme da ni Miha više nije u prvom… »

Vesti dana »