Povezane vesti
Omikron nam viri preko plota: Novi soj stigao u komšiluk, prvi slučajevi zabeleženi u Hrvatskoj, Crnoj Gori i Rumuniji
Kurir 05.12.2021
BEOGRAD - Taman kada je situacija sa korona virusom u Srbiji počela polako da se smiruje i brojke prestale da svakodnevno skaču, omikron soj se pojavio u zemljama u okruženju i zapretio da ipak ne smemo da se opuštamo. Kod ovog supermutanta je… »
Omikron u Rumuniji: Muškarac i žena koji su doputovali iz Afrike pozitivni na novi soj korona virusa
Blic 04.12.2021
U Rumuniji su otkrivena prva dva slučaja omikron soja korona virusa kod dvoje Rumuna koji su se vratili iz Južne Afrike 30. novembra, saopštilo je danas ministarstvo zdravlja. Reč je o ženi (48) iz Brašova i muškarcu (59) iz Vasluija i oni se nalaze u… »
Vesti dana »
Prognoza za subotu, 16. maj: Oblačno i nestabilno, mestimično s kišom, pljuskovima i grmljavinom
Beta pre 6 satijoš 5 povezanih
Veselinu Miliću određen pritvor do 30 dana: „Postoje osobite okolnosti da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo“
Nedeljnik pre 5 satijoš 10 povezanih
Kina i Amerika "ruku pod ruku"? Ekonomski sporazumi pratiće novu poziciju odnosa dveju sila
Večernje novosti pre 6 minutajoš 2 povezane




