Povezane vesti

Milutinov upisao dabl-dabl, CSKA lako sa Lokomotivom

Milutinov upisao dabl-dabl, CSKA lako sa Lokomotivom

Mozzart sport 05.12.2021
Srpski centar ubacio 12 poena i tome dodao 10 skokova. U sudaru evroligaša i jednog od favorita za osvajanje Evrokupa mnogo bolje prošao je tim koji se takmiči u višem rangu. CSKA je gostovao Lokomotivi i upisao je relativno lagan trijumf od 88:69 u… »
Jokić sa konjičke staze stigao u "medison" pa demolirao nikse: "Možda bi trebalo da idem na hipodromuvek kada gostujemo"

Jokić sa konjičke staze stigao u "medison" pa demolirao nikse: "Možda bi trebalo da idem na hipodromuvek kada gostujemo"

Večernje novosti 05.12.2021
FOTO: AP Pitali su novinari našeg NBA superstara i pasioniranog ljubitelja konjskih trka da li je u tome našao posebnu inspiraciju za MVP nastup u pobedi Denvera nad Niksima (113:99). - Moguće, devetorica džokeja koje sam tamo upoznao bili su na… »
"Ako sam potreban, tu sam - ako ne, presedeću": Jokić analizirao meč protiv NJujorka

"Ako sam potreban, tu sam - ako ne, presedeću": Jokić analizirao meč protiv NJujorka

Večernje novosti 05.12.2021
Tanjug/AP Srpski centar je u trijumfu nad NJujorkom (113:99) mel završio sa 32 poena i 11 skokova, a poslednju četvrtinu proveo je na klupi jer je meč bio rešen. - Bio sam spreman da igram. Imali smo prednost i trener je odlučio da me ne ubacuje. Ako… »
‘Ako sam potreban, tu sam – ako ne…’: Jokić poslednjom izjavom zabrinuo sve navijače Denvera

‘Ako sam potreban, tu sam – ako ne…’: Jokić poslednjom izjavom zabrinuo sve navijače Denvera

Hot sport 05.12.2021
Srpski centar govorio je o svojim igrama. Nikola Jokić je u poslednjem duelu sa Njujork Niksima za svega 27 minuta na parketu upisao 32 poena i sakupio 11 skokova. Kako je sve nakon tri deonice bilo rešeno, čitavu poslednju je presedeo na klupi. –… »
Pljušte pohvale za Jokića: Najkompletniji centar ikada u NBA, igraće i u 40, mora da bude MVP kandidat

Pljušte pohvale za Jokića: Najkompletniji centar ikada u NBA, igraće i u 40, mora da bude MVP kandidat

Mozzart sport 05.12.2021
"Koristi svaku grešku koju napravite. Svaku priliku koju mu date on je vidi. Jokić ne pravi loše poteze, ne gubi loptu, ne uzima loše šuteve..", rekao je bivši NBA košarkaš i dugogodišnji trener Sem Mičel. Plesao je Nikola Jokić sinoć u… »
Jokić otkrio tajnu uspeha u Njujorku, pa poslao poruku šefovima: Za MVP partije postoji i jedan zanimljiv "uslov"!

Jokić otkrio tajnu uspeha u Njujorku, pa poslao poruku šefovima: Za MVP partije postoji i jedan zanimljiv "uslov"!

Mondo 05.12.2021
Nikola Jokić je posle maestralne partije u Njujorku imao i interesantan uslov za upravu kluba. Nikola Jokić je posle maestralne partije u Njujorku imao i interesantan uslov za upravu kluba. Legendarni "Medison Skver Garden" je mogao da uživa u… »
"Ako sam im potreban tu sam, ako ne: Presedeću!" Nikola Jokić objasnio zašto ga nije bilo u poslednjoj deonici: Bio sam…

"Ako sam im potreban tu sam, ako ne: Presedeću!" Nikola Jokić objasnio zašto ga nije bilo u poslednjoj deonici: Bio sam…

Sportal blic 05.12.2021
Srpski košarkaš blistao je večeras u “Medison Skver Gardenu” u pobedi svog nad Njujorkom 113:99. i za svega 27 minuta na terenu zabeležio učinak od 32 poena, 11 skokova i pet asistencija. Treba istaći da je srpski as celu poslednju četvrtinu… »
Jokić u „klinču“ sa čuvenim rediteljem: „Jeste, bio je faul“

Jokić u „klinču“ sa čuvenim rediteljem: „Jeste, bio je faul“

Nova 05.12.2021
Nikola Jokić je tokom utakmice protiv Njujork Niksa pružio jednu od najbojlih partija u poslednje vreme, a ekipi iz "velike jabuke" nije pomogao ni pokušaj jednog od najvećih navijača ovog tima da "iznervira" Jokića. Spajk Li, jedan od najpoznatjih… »
Dabl-dabl Jokića u pobedi Denvera nad Njujorkom

Dabl-dabl Jokića u pobedi Denvera nad Njujorkom

Danas 04.12.2021
Košarkaši Denvera pobedili su večeras u gostima Njujork sa 113:99 (30:25, 30:24, 32:22, 21:28), u NBA ligi. Najbolji u pobedničkoj ekipi bio je srpski internacionalac Nikola Jokić sa 32 poena, 11 skokova i pet asistencija. Pratili su ga Zik Nadži sa… »
Srbin utišao najčuveniju halu! Kakvo veče Nikole Jokića Džoker u stilu MVP-a vodio Denver do pobede usred Njujorka!

Srbin utišao najčuveniju halu! Kakvo veče Nikole Jokića Džoker u stilu MVP-a vodio Denver do pobede usred Njujorka!

Sportal blic 04.12.2021
Fantastičan je bio srpski košarkaš koji je ponovo zabeležio dabl-dabl učinak! Denver je prilično lako savladao Njujork u NBA ligi rezultatom 113:99 (30:25, 30:24, 32:22, 21:28), a naravno da je svoj tim predvodio prošlosezonski dobitnik MVP… »

Vesti dana »