Povezane vesti

"To je naša obaveza" Evo ko će brinuti o Daši, supruzi Milutina Mrkonjića:"Ani je teško"

"To je naša obaveza" Evo ko će brinuti o Daši, supruzi Milutina Mrkonjića:"Ani je teško"

Blic 05.12.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić priznaje da mu je teško pao oproštaj od jednog od najbližih saradnika Milutina Mrkonjića, koji je preminuo prošle nedelje. - To je bio najteži dan. Još traje tuga i zbunjenost što nas je napustio… »
"To je bio najteži dan za mene, tuga još traje" Dačić se oprostio od Mrke, nakon njegovog odlaska obećao jednu stvar

"To je bio najteži dan za mene, tuga još traje" Dačić se oprostio od Mrke, nakon njegovog odlaska obećao jednu stvar

Srbija danas 05.12.2021
Ivica Dačić takođe je uspeo da prokomentariše i proteste protiv Rio Tinta. Predsednik republičke skupštine Ivica Dačić priča koliko mu je teško pao oproštaj od jednog od najbližih saradnika Milutina Mrkonjića, koji je preminuo prošle… »
Ivica Dačić za Kurir: Mrko, brinućemo o Daši, to ti dugujemo! SPS će ostati druga najjača stranka u Srbiji!

Ivica Dačić za Kurir: Mrko, brinućemo o Daši, to ti dugujemo! SPS će ostati druga najjača stranka u Srbiji!

Kurir 05.12.2021
Ona je u velikoj žalosti, imali su dug zajednički put i ona je neodvojivi deo njegovog života. Na vezi sam sa Anom, bili smo zajedno ovih dana, pokušavamo da prebrodimo koliko god je to moguće. Predsednik republičke skupštine Ivica Dačić u… »

Vesti dana »