Povezane vesti

Bivša žena mi je sve uzela, ne znam kako mirno spava! Ša progovorio o Ivani i otkrio zašto ga ne gledamo u Zadruzi 5

Bivša žena mi je sve uzela, ne znam kako mirno spava! Ša progovorio o Ivani i otkrio zašto ga ne gledamo u Zadruzi 5

Mondo 05.12.2021
Nenad Aleksić Ša progovorio je o bivšoj supruzi Ivani, ali i otkrio zašto nije ušao u Zadrugu 5. Nenad Aleksić Ša progovorio je o bivšoj supruzi Ivani, ali i otkrio zašto nije ušao u Zadrugu 5. Reper Nenad Aleksić Ša razveo se u četvrtoj… »
Ivana mi je uzela sve, ne znam kako može mirno da spava! Ša smatra da bivša žena nije bila fer, a evo da li ulazi u…

Ivana mi je uzela sve, ne znam kako može mirno da spava! Ša smatra da bivša žena nije bila fer, a evo da li ulazi u…

Kurir 05.12.2021
Nenad Aleksić Ša progovorio je o ulasku u petu sezonu "Zadruge", ali i o Tari Simov i bivšoj supruzi Ivani. Peta sezona rijalitija "Zadruga" je uveliko u toku, a Tara Simov je jedan od učesnika, pa ne prođe dan da se tvoje ima ne pomene u Beloj… »
Na nju je bacio oko! Nenad Aleksić Ša otkrio kada će se opet oženiti i kako će se ponašati prema Tari ako uđe u Zadrugu!

Na nju je bacio oko! Nenad Aleksić Ša otkrio kada će se opet oženiti i kako će se ponašati prema Tari ako uđe u Zadrugu!

Alo 05.12.2021
Zbog ljubavi je izgubio sve. Reper Nenad Aleksić Ša sinoć je prisustvovao otvaranju jednog gradskog kluba kao i mnogobrojne javne ličnosti. Na pitanje da li će ući u Zadrugu, reper je kratko odgovorio: - Nisam još uvek dobio poziv, ako dobijem… »

Vesti dana »