Povezane vesti
Sanda Rašković Ivić: Vučić je nervozan jer je shvatio da mu Rio Tinto neće proći
Glas Šumadije 05.12.2021
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić izjavila je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić „veoma nervozan i uplašen“ jer su jučerašnji protesti širom Srbije pokazali da su se građani i opozicija ujedinili i da mu „neće… »
Rašković Ivić: Vučić je nervozan jer je shvatio da mu Rio Tinto neće proći
Radio sto plus 05.12.2021
„Vučić je posle jučerašnjih fantastičnih protesta u kojima je učestvovalo mnogo ljudi shvatio da neće moći da radi šta hoće i da od Srbije napravi ludnicu. Mislio je da će mu i ovo proći, kao što su mu prošli briselski sporazumi kojima je… »
Vesti dana »
![Tramp uputio strašnu pretnju Hamasu! Ako ne ispune zahtev, ponovo počinje krvavi sukob na Blistom istoku](https://nstatic.net/263/38955263nlbktl.jpg)
Tramp uputio strašnu pretnju Hamasu! Ako ne ispune zahtev, ponovo počinje krvavi sukob na Blistom istoku
Mondo pre 7 satijoš 12 povezanih
![Da li je Savski nasip bezbedan od bušenja: Vlast tvrdila da su sve dozvole legalne, sud ih poništio](https://nstatic.net/924/38955924uzkqoy.jpg)
Da li je Savski nasip bezbedan od bušenja: Vlast tvrdila da su sve dozvole legalne, sud ih poništio
Nova pre 1 satjoš 1 povezana
![Tramp uveo carine od 25 odsto na uvoz čelika i aluminijuma u SAD](https://nstatic.net/946/38955946nzteiu.jpg)
Tramp uveo carine od 25 odsto na uvoz čelika i aluminijuma u SAD
Euronews pre 57 minutajoš 3 povezane
![Makron poručuje Trampu: Reši rat u Ukrajini, ne uvodi carine Evropi; EU traži od Kijeva da ublaži vanredno stanje](https://nstatic.net/645/38955645zpjqtp.jpg)
Makron poručuje Trampu: Reši rat u Ukrajini, ne uvodi carine Evropi; EU traži od Kijeva da ublaži vanredno stanje
RTS pre 27 minutajoš 3 povezane