Povezane vesti

Mladić kog su slučajno pretukli demonstranti za 021: Ne zameram nikom, vidimo se u subotu

Mladić kog su slučajno pretukli demonstranti za 021: Ne zameram nikom, vidimo se u subotu

Radio 021 05.12.2021
Ivan Jularić, mladić iz Temerina koji je učestvovao na jučerašnjim protestima, a kog su pretukli demonstranti misleći da je reč o provokatoru za 021.rs kaže da nikom ne zamera. Jularić navodi da nije teže povređen, odnosno da je reč o… »
Mladić pretučen u Novom Sadu: Lakše sam povređen, mislili su da sam provokator

Mladić pretučen u Novom Sadu: Lakše sam povređen, mislili su da sam provokator

N1 Info 05.12.2021
Ivan Jularić, mladić iz Temerina kog su juče na protestu u Novom Sadu pretukli demonstranti misleći da je reč o provokatoru, rekao je za N1 da ima lakše telesne povrede i da nikome ne zamera zbog onoga što se desilo. Juralić kaže da je on… »
Mladić pretučen u Novom Sadu za N1: Ne zameram im, mislili su da sam provokator

Mladić pretučen u Novom Sadu za N1: Ne zameram im, mislili su da sam provokator

Nova 05.12.2021
Ivan Jularić, mladić iz Temerina kog su juče na protestu u Novom Sadu pretukli demonstranti misleći da je reč o provokatoru, rekao je za N1 da ima lakše telesne povrede i da nikome ne zamera zbog onoga što se desilo. Juralić kaže da je on… »
Mladić kog su pretukli u Novom Sadu, vraća se po još: Oprostio Đuri što ga je tukao, doći će ponovo na proteste (foto)

Mladić kog su pretukli u Novom Sadu, vraća se po još: Oprostio Đuri što ga je tukao, doći će ponovo na proteste (foto)

Srbija danas 05.12.2021
Mladić kog su demonstranti u Novom Sadu pretukli tokom navodnih ekoloških protesta, sada se oglasio i najavio da će ponovo doći na proteste naredne subote. Iako je potpuno jasno da se iza maske ekoloških protesta kriju političari bivšeg režima… »
Učesnici protesta greškom pretukli svog aktivistu jer im se učinilo da je provokator: Otkrivena pozadina linča tokom…

Učesnici protesta greškom pretukli svog aktivistu jer im se učinilo da je provokator: Otkrivena pozadina linča tokom…

Blic 05.12.2021
VIše incidenata zabeleženo je u subotu tokom blokade Mosta Slobode u Novom Sadu, a do najozbiljnijeg je došlo kada se grupa od oko tridesetak mladića sa maskama i kapuljačama sukobila sa demonstrantima. U tom sukobu je povređen je mladić, za kog su… »

Vesti dana »