Povezane vesti
Okidač za krizu je Incko, a ne Republika Srpska
Politika 06.12.2021
Banjaluka – Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović istakla je da svi vole da govore o BiH, a malo ko je želeo da o njoj nešto nauči, pogotovo analizira, ističući da su stvari u BiH nesređene u kontinuitetu, dok su problemi i… »
Cvijanović: Republika Srpska ne umanjuje razmere zločina u Srebrenici
RTV 06.12.2021
BANJA LUKA - Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović, u intervjuu za izraelski list Harec, negirala je da vlada RS pokušava da umanji razmere zločina u Srebrenici i naglasila da se protivi zakonu o negiranju genocida jer ga je nametnuo… »
Cvijanović za izraelski list: Republika Srpska ne umanjuje razmere zločina u Srebrenici
Večernje novosti 05.12.2021
Foto: RTRS List Harec tvrdi da je predsednica RS, koja je intervju dala dok je prošle nedelje boravila u Izraelu, snažno odbacila optužbe za negiranje genocida i citira Cvijanović da je rekla da "nema negiranja genocida i da nije bilo negiranja… »
Vesti dana »

Novi Sad - studenti u blokadi pokušali noćas da blokiraju Skupštinu grada, policija ih sprečila
RTS pre 6 minutajoš 14 povezanih

Više od 300 poginulih u izraelskim napadima na Gazu; Unicef: Milion dece u Gazi bez čiste vode
RTS pre 6 minutajoš 11 povezanih

Nova vlada ili izbori: Skupština Srbije konstatuje ostavku, a onda počinju da teku rokovi: Na stolu su dve opcije
Blic pre 1 satjoš 7 povezanih