Povezane vesti

Otac kao da je predosetio smrt: Oglasio se Zukorlićev sin, svaka Muamerova rečenica bila je kao oporuka, bio je emotivan

Otac kao da je predosetio smrt: Oglasio se Zukorlićev sin, svaka Muamerova rečenica bila je kao oporuka, bio je emotivan

Mondo 06.12.2021
Razgovarao je ozbiljno se ocem - Muamerom Zukorlićem, samo dan/dva pre njegove smrti. Razgovarao je ozbiljno se ocem - Muamerom Zukorlićem, samo dan/dva pre njegove smrti. Sin Muamera Zukorlića otkdiva u prvom intervjuu nakon očeve smrti da je… »
Usame Zukorlić za kurir: Moj otac kao da je predosetio smrt! Svaka njegova rečenica bila je kao oporuka!

Usame Zukorlić za kurir: Moj otac kao da je predosetio smrt! Svaka njegova rečenica bila je kao oporuka!

Kurir 06.12.2021
Poslednji razgovor bio je dan ili dva pred preseljenje mog oca, bio sam u Istanbulu, tada je trebalo da me Skupština imenuje za zamenika predsednika RIK. Rekao mi je na kraju: „Moraš, vreme ti je za ozbiljne stvari“, otkriva u prvom intervjuu… »
"Moj otac predosetio smrt, svaka reč bila je kao oporuka" Potresna ispovest sina Muamera Zukorlića

"Moj otac predosetio smrt, svaka reč bila je kao oporuka" Potresna ispovest sina Muamera Zukorlića

Srbija danas 06.12.2021
Uposlednjem periodu života mog oca svaka njegova rečenica bila je kao oporuka, priča Muamerov sin. Uposlednjem periodu života mog oca svaka njegova rečenica bila je kao oporuka! Poslednji razgovor bio je dan ili dva pred preseljenje (smrt) mog oca… »

Vesti dana »