Povezane vesti

(Video) Andrija upao trudnoj devojci u wc: Pokušao da je nasmeje, ali njen izraz lica je neprocenjiv!

(Video) Andrija upao trudnoj devojci u wc: Pokušao da je nasmeje, ali njen izraz lica je neprocenjiv!

Blic 06.12.2021
Andrija Milošević ponovo je pokušao da nasmeje svoju devojku, glumicu Aleksandru Tomić uz pomoć vica, ali upros njegovoj želji, to mu nije pošlo za rukom. Naime, Andrija je ušao u kupatilo i prekinuo Aleksandru, koja je u drugom stanju, dok je… »
Andrija Milošević opet „smara“ devojku: Upao joj u kupatilo da ispriča vic

Andrija Milošević opet „smara“ devojku: Upao joj u kupatilo da ispriča vic

Nova 06.12.2021
Instagram nalog Andrije Miloševića prepun je njgovih čuvenih viceva, kojima često "smara" i svoju dugogodišnju partnerku Aleksandru Tomić, koja je trenutno trudna. U najnovijem Instagram performansu, Andrija je ušao u kupatilo i prekinuo devojku… »
Andrija milošević ponovo zasmejao pratioce Ispričao vic Sandri, pa poručio: Raniće i ona mene jednog dana (video)

Andrija milošević ponovo zasmejao pratioce Ispričao vic Sandri, pa poručio: Raniće i ona mene jednog dana (video)

Večernje novosti 05.12.2021
Foto: Printskrin Instagram/andrijamilosevic Naime, Andrija je u svom stilu ispričao vic o pijancu koji zove Hitnu pomoć, a u opisu snimka je kratko napisao: - Raniće i ona mene jednog dana. A post shared by andrijamilosevic_official… »

Vesti dana »