Povezane vesti

Pevačica u suzama zbog vile od milion evra: "Nanosite mi bol, kakvo bogatstvo"

Pevačica u suzama zbog vile od milion evra: "Nanosite mi bol, kakvo bogatstvo"

Blic 06.12.2021
Pevačica Vera Matović poseduje nekretninu koja se procenjuje, kako pišu mediji, na više od milion evra. Ona je sada otkrila da joj priče o njenoj imovini nanose samo bol, pa otkrila i razlog tome. - Eto, kažu da se "kupam u bogatstvu". Što mi to… »
Vera Matović ZAKUKALA! Pričaju da imam bogatstvo, samo mi prave probleme!

Vera Matović ZAKUKALA! Pričaju da imam bogatstvo, samo mi prave probleme!

Svet & Skandal 06.12.2021
Vera Matović se požalila da često čuije proče o njenom navodnom bogatstvu, i kaže da svi pretpostavljaju da ona ima milione pošto živi u skupocenoj vili na Dedinju. Ipak, folekraka tvrdi kako to nije tačno. Vera Matović zakukala je da joj priče… »
Veri Matović svi zavide na vili od 4 miliona evra, a niko ne zna bolnu pozadinu

Veri Matović svi zavide na vili od 4 miliona evra, a niko ne zna bolnu pozadinu

Nova 06.12.2021
Vera Matović je često na prvom mestu kada se priča o luksuznim kućama poznatih, jer se njena navodno procenjuje na nekoliko miliona evra. Međutim, te priče je veoma pogađaju, te ona kaže da to nije istina. „Eto, kažu da se „kupam u… »
"Što mi nanose toliku bol? Nisam ništa kriva": Vera Matović u suzama otkrila potresne detalje o svom životu

"Što mi nanose toliku bol? Nisam ništa kriva": Vera Matović u suzama otkrila potresne detalje o svom životu

Mondo 06.12.2021
Pevačici nije svejedno da priča o privatnom životu. Pevačici nije svejedno da priča o privatnom životu. Pevačica Vera Matović uvek je važila z aosobu koja živi lepo, ima luksuznu kuću koja se navodno procenjuje na nekoliko miliona evra, ali… »

Vesti dana »