Povezane vesti

Novalić: Hidroelektrane na Drini mogu da grade samo Srbija i Bosna i Hercegovina

Novalić: Hidroelektrane na Drini mogu da grade samo Srbija i Bosna i Hercegovina

RTV 06.12.2021
BEOGRAD - Mi nemamo ništa protiv izgradnje hidroelektrane Buk Bjela na Drini, ali taj projekat treba da bude predmet međudržavnog ugovora Bosne i Hercegovine (BiH) i Srbije, izjavio je premijer Federacije BiH Fadil Novalić. "Drina je gnanična reka… »
Auto-put Beograd–Sarajevo je odličan projekat

Auto-put Beograd–Sarajevo je odličan projekat

Politika 06.12.2021
Imamo dve policije, dve poreske uprave, dve škole, dva zakonodavna tela, tako da nema šanse da se mi iz Federacije u Republici Srpskoj ponašamo kako bismo hteli jer naš Ustav štiti RS kao što garantuje da se neće otcepiti od BiH. Specijalno za… »
Novalić: Hidroelektrane na Drini mogu da grade samo Srbija i BiH

Novalić: Hidroelektrane na Drini mogu da grade samo Srbija i BiH

Blic 06.12.2021
Mi nemamo ništa protiv izgradnje hidroelektrane Buk Bjela na Drini, ali taj projekat treba da bude predmet međudržavnog ugovora Bosne i Hercegovine (BiH) i Srbije, izjavio je premijer Federacije BiH Fadil Novalić. - Drina je granična reka koja… »
Premijer FBiH: Autoput Beograd-Sarajevo odličan projekat, Ustav BiH štiti RS

Premijer FBiH: Autoput Beograd-Sarajevo odličan projekat, Ustav BiH štiti RS

N1 Info 06.12.2021
Premijer Federacije Bosne i Hercegovine (FBiH) Fadil Novalić ocenio je u intervjuu za "Politiku" da je izgradnja auto-puta Beograd-Sarajevo "odličan projekat" i veoma dobra inicijativa Turske, Srbije i Bosne i Hercegovine", dodavši da Ustav BiH štiti… »

Vesti dana »