Povezane vesti

"Dođite, ugušio sam ženu": Albanac ubio suprugu dok su im deca spavala u drugoj sobi

"Dođite, ugušio sam ženu": Albanac ubio suprugu dok su im deca spavala u drugoj sobi

Blic 06.12.2021
Jedan Albanac je ubio svoju suprugu u Grčkoj dok su njihova deca spavala u drugoj sobi. "Dođite, ugušio sam svoju ženu", rekao je muškarac (40), koji se sumnjiči da je u Grčkoj, nakon kraće rasprave, ubio svoju suprugu. Pojedini mediji prenose da… »
Zločin U Grčkoj: Albanac zadavio suprugu dok su deca spavala u drugoj sobi

Zločin U Grčkoj: Albanac zadavio suprugu dok su deca spavala u drugoj sobi

Večernje novosti 06.12.2021
Foto: AP Svedoci kažu da su u nedelju uveče čuli svađu u kući bračnog para. Sumnja se da je muškarac nakon rasprave, dok su njihovi sinovi starosti 8 i 10 godina spavali u drugoj sobi, nasrnuo na suprugu i ubio je. Veruje se da je nakon ubistva… »
Jezivo ubistvo u Grčkoj: Albanac golim rukama zadavio suprugu dok su im deca spavala u drugoj sobi - ugušio sam je!

Jezivo ubistvo u Grčkoj: Albanac golim rukama zadavio suprugu dok su im deca spavala u drugoj sobi - ugušio sam je!

Mondo 06.12.2021
Ubistvo se dogodilo u nedelju uveče u Grčkoj, a muškarac se nakon zločina prijavio policiji. Ubistvo se dogodilo u nedelju uveče u Grčkoj, a muškarac se nakon zločina prijavio policiji. Četrdesetogodišnji muškarac se sumnjiči da je u… »
“Albanac zadavio suprugu golim rukama”

“Albanac zadavio suprugu golim rukama”

Vesti online 06.12.2021
Četrdesetogodišnji Albanac ubio je svoju ženu u oblasti Lakedemonija na Peloponezu u Grčkoj, prenosi Reporteri. Prema izveštajima grčkih medija, žrtva je starosti 36 godina, a dentitet para nije objavljen u javnosti. Kako se navodi, Albanac je… »

Vesti dana »