Povezane vesti

Telo mladića pronađeno u Zrenjaninu

Telo mladića pronađeno u Zrenjaninu

Nova 06.12.2021
Muškarca iz sela Sutjeska kod Zrenjanina, u besvesnom stanju, u nedelju 5. decembra u ranim večernjim satima, u kupatilu porodične kuće, pronašla je majka i odmah pozvala Hitnu pomoć. U zrenjaninskom Urgentnom centru, samo je konstatovana smrt… »
"Još su oplakivali oca, a nastradao i sin": Porodica mladića iz Zrenjanina koji je poginuo u kupatilu: Vozio je kamion i bio…

"Još su oplakivali oca, a nastradao i sin": Porodica mladića iz Zrenjanina koji je poginuo u kupatilu: Vozio je kamion i bio…

Blic 06.12.2021
Dejvida N. (31), bez svesti, u kupatilu porodične kuće u Sutjesci kod Zrenjanina, pronašla je majka Lavinjika u nedelju uveče, oko 19 sati. Odmah je pozvala Hitnu pomoć, a u zrenjaninskom Urgentnom centru samo je konstatovana smrt mladića koji je… »
Porodica iz sutjeske zavijena u crno: Nesreća ne dolazi sama, pre Dejvida (30) stradao otac pokušavajući da spasi život…

Porodica iz sutjeske zavijena u crno: Nesreća ne dolazi sama, pre Dejvida (30) stradao otac pokušavajući da spasi život…

Kurir 06.12.2021
Dejvid N. (30) iz banatskog sela Sutjeska preminuo je juče nakon što je sanitetskim kolima iz porodične kuće prebačen u zrenjaninsku bolnicu. U besvesnom stanju, sina je u kupatilu pronašla majka Lavinjika. Pozvala je Hitnu službu, ali je smrt bila… »
Ovo je Dejvid koji je preminuo kod Zrenjanina: Lekari pokušali reanimaciju, ali nije mu bilo spasa

Ovo je Dejvid koji je preminuo kod Zrenjanina: Lekari pokušali reanimaciju, ali nije mu bilo spasa

Večernje novosti 06.12.2021
Foto: Privatna arhiva - Ne znam zaista detalje, na poslu sam u Sečnju, ali kako čujem nesreća se dogodila nešto pre 19 časova, Dejvid je dugo bio u kupatilu i majka se zabrinula što ga toliko dugo nema - priča rođak nesrećnog tridesetogodišnjeg… »
"Ne znam kako će njegova majka ovo da podnese": Komšije mladića koji je umro usled trovanja plinom u šoku: "Bio je dobar…

"Ne znam kako će njegova majka ovo da podnese": Komšije mladića koji je umro usled trovanja plinom u šoku: "Bio je dobar…

Blic 06.12.2021
Mladića Dejvida N. (30) iz sela Sutjeska kod Zrenjanina, majka je našla mrtvog u kupatilu, a njegove komšije posle ove tragedije za preminulog imaju samo reči hvale. - Čula sam za tragediju i baš sam se potresla. On je bio mnogo dobro dete, vredan… »
"Dejvid je bio mnogo dobro dete, vredan mladić": Majka pronašla sina mrtvog u kupatilu, komšije u šoku (foto)

"Dejvid je bio mnogo dobro dete, vredan mladić": Majka pronašla sina mrtvog u kupatilu, komšije u šoku (foto)

Mondo 06.12.2021
Mladić je navodno umro od posledica trovanja gasom, a njegovo telo je našla majka u kupatilu. Mladić je navodno umro od posledica trovanja gasom, a njegovo telo je našla majka u kupatilu. Dejvida N. (30), mladića iz sela Sutjeska kod Zrenjanina… »
Tragedija u zrenjaninu: Majka našla mrtvog sina u kupatilu

Tragedija u zrenjaninu: Majka našla mrtvog sina u kupatilu

Kurir 06.12.2021
Mladić D. N. (30) iz sela Sutjeska kod Zrenjanina, preminuo je juče navodno usled trovanja plinom dok se tuširao u kupatilu svoje kuće. Kako Kurir nezvanično saznaje, nesrećnog mladića u besvesnom stanju zatekla je majka. - Tragedija se dogodila… »

Vesti dana »