Povezane vesti
Indija će praviti kalašnjikove: U planu proizvodnja 600.000 komada modela AK-203
Kurir 06.12.2021
Ruska fabrika oružja Kalašnjikov saopštila je danas da će Indija prihvatiti proizvodnju njenih automatskih pušaka. Ugovorena je izrada u Indiji više od 600.000 pušaka AK-203, javlja Rojters. Sporazum je postignut tokom posete Indiji ruskog… »
Putin u inostranstvu drugi put od izbijanja pandemije: U Indiji o saradnji
N1 Info 06.12.2021
Rusija smatra Indiju "velikom silom" i "sigurnim saveznikom", izjavio je u ponedeljak ruski predsednik Vladimir Putin po dolasku u Nju Delhi. „Indiju smatramo velikom silom, prijateljskom nacijom i sigurnim saveznikom“, rekao je Putin novinarima uoči… »
Putin stigao u Nju Delhi: Rusija smatra Indiju velikom silom, prijateljskom nacijom i sigurnim saveznikom foto
Kurir 06.12.2021
Rusija smatra Indiju kao "veliku silu" i "sigurnog saveznika", izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin po dolasku u Nju Delhi. "Indiju smatramo velikom silom, prijateljskom nacijom i sigurnim saveznikom", rekao je Putin novinarima uoči sastanka… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana