Povezane vesti
Potpisani ugovori za kupovinu seoskih kuća u bošnjanu: Opština Varvarin sprovodi aktivne mere populacione politike
Kurir 06.12.2021
Zamenica predsednika Skupštine opštine Varvarin, Jelena Vesić, potpisala je dva nova trojna ugovora između Ministarstva za brigu o selu, opštine Varvarin i mladih bračnih parova iz Bošnjana, Tatjane Pantić i Marka Anđelkovića i Snežane Ignjatović i… »
Potpisani ugovori za bespovratna sredstva za kupovinu seoskih kuća
Jug press 06.12.2021
VRANJE Dve porodice sa teritorije Vranja dobile bespovratna sredstva za kupovinu seoskih kuća. Reč je o porodicama Bojana Zdravkovića iz Vranja i Aleksandra Spasića iz Gornjeg Stajevca. Zdravkovićima su odobrena sredstva za kupovinu kuće sa okućnicom u… »
Kupuju kuću na selu: Dve porodice dobila bespovratna sredstva
OK radio 06.12.2021
U okviru programa za dodelu bespovratnih sredstava za kupovinu seoske kuće sa okućnicom na čitavoj teritoriji Republike Srbije, koji sprovodi Ministarstvo za brigu o selu, potpisani su ugovori sa porodicama koje su zadovoljile kriterijume konkursa. Sa… »
Vesti dana »
Tri saobraćajne nezgode u 24 sata: Hitna pomoć u Kragujevcu intervenisala 44 puta
RINA pre 11 minutajoš 27 povezanih
Misterija pada američkog aviona u Iraku: Vašington negira obaranje, Teheran tvrdi suprotno - šta znamo do sada?
Euronews pre 51 minutajoš 27 povezanih
Zadržava se toplo i sunčano vreme, temperatura od 15 do 20 stepeni
N1 Info pre 2 satajoš 22 povezane
Drejper eliminisan odmah nakon trijumfa nad Đokovićem, repriza dva finala Indijan Velsa u polufinalu
Danas pre 1 satjoš 22 povezane




