Povezane vesti

Velika sramota: Grigorije se sastao sa lobistkinjom za nezavisno Kosovo

Velika sramota: Grigorije se sastao sa lobistkinjom za nezavisno Kosovo

Srbija danas 06.12.2021
Poslanica Evropskog parlamenta iz redova Zelenih Viola fon Kramon, i lobistkinja za nezavisno Kosovo sastala se sa episkopom diseldorfskim i cele Nemačke Grigorijem Durićem. Kako je lobistkinja za nezavisno Kosovo istakla na svom Tviter nalogu, njih… »
Viola fon Kramon uputila skandaloznu poruku o SPC pa izbrisala tvit

Viola fon Kramon uputila skandaloznu poruku o SPC pa izbrisala tvit

Sputnik 06.12.2021
Posle zajedničkog sastanka, poslanica Evropskog parlamenta iz redova zelenih Viola fon Kramon objavila je na Tviteru sliku sa episkopom dizeldorfskim i cele Nemačke Grigorijem Durićem. Odgovarajući na komentar ispod tvita, Viola fon Kramon je… »
Skandal! Viola von Kramon poručila: Nema Srpske pravoslavne crkve!

Skandal! Viola von Kramon poručila: Nema Srpske pravoslavne crkve!

Kurir 06.12.2021
Poslanica Evropskog parlamenta iz redova Zelenih Viola fon Kramon sastala se sa episkopom diseldorfskim i cele Nemačke Grigorijem Durićem i objavila sliku na društvenoj mreži Tviter. - Uz svo poštovanje, frau fon Kramon, ali važno je napomenuti da… »
Viola fon Kramon se sastala sa vladikom Grigorijem

Viola fon Kramon se sastala sa vladikom Grigorijem

N1 Info 06.12.2021
Poslanica Evropskog parlamenta iz redova Zelenih Viola fon Kramon sastala se sa episkopom diseldorfskim i cele Nemačke Grigorijem Durićem. Kako je fon Kramon istakla na Tviteru, njih dvoje su razgovarali o zajedničkim izazovima i međureligijskom… »
Grigorije: Zamolio sam Fon Kramon da utiče na Prištinu za Visoke Dečane

Grigorije: Zamolio sam Fon Kramon da utiče na Prištinu za Visoke Dečane

N1 Info 06.12.2021
Episkop diseldorfski i cele Nemačke Grigorije Durić je saopštio da je primio u posetu Violu fon Kramon, poslanicu Evropskog parlamenta iz redova Zelenih. Kako se navodi u saopštenju, vladika Grigorije je fon Kramon upoznao sa načinom funkcionisanja… »
Grigorije: Zamolio sam Fon Kramon da utiče na Prištinu za Visoke Dečane

Grigorije: Zamolio sam Fon Kramon da utiče na Prištinu za Visoke Dečane

Nova 06.12.2021
Episkop diseldorfski i cele Nemačke Grigorije Durić je saopštio da je primio u posetu Violu fon Kramon, poslanicu Evropskog parlamenta iz redova Zelenih. Kako se navodi u saopštenju, vladika Grigorije je fon Kramon upoznao sa načinom funkcionisanja… »

Vesti dana »