Povezane vesti
"Samodovoljna platforma": Peskov: Putin neće ponuditi Bajdenu članstvo u Normandijskoj četvorci
Blic 07.12.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin ne planira da tokom današnje video-konferencije ponudi američkom kolegi Džou Bajdenu da se pridruži grupi Normandijska četvorka, koju čine Rusija, Nemačka, Francuska, Ukrajina, rekao je portparol Kremlja Dmitrij… »
Putin neće pozvati Bajdena: Peskov o razgovoru predsednika Amerike i Rusije, jedna stvar je sigurna
Večernje novosti 07.12.2021
DŽo Bajden i Vladimir Putin / Foto AP - Teško da će Bajden dobiti takav predlog od predsednika Putina. To je format koji je sam po sebi dovoljan, nema nikakve potrebe da se proširuje - rekao je Peskov. Prema njegovim rečima, efikasnost "normandijskog… »
Putin i Bajden danas o radu diplomatskih misija: Kremlj otkrio šta Moskva nudi
Nova 07.12.2021
Predsednici Rusije Vladimir Putin i SAD Džozef Bajden danas će posebno razgovarati o radu diplomatskih misija dvije zemlje, rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. Peskov je naveo da će Putin i Bajden tokom današnje video-konferencije razgovarati i… »
Putin i Bajden će posebno razgovarati o radu diplomatskih misija
Blic 07.12.2021
Predsjednici Rusije Vladimir Putin i SAD Džozef Bajden danas će posebno razgovarati o radu diplomatskih misija dvije zemlje, rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. Peskov je naveo da će Putin i Bajden tokom današnje video-konferencije razgovarati… »
Vesti dana »

Tabloidi pucnjavu u Odžacima koriste za huškanje na sukobe:„Vođa protesta upucao čoveka koji je branio opštinu“
N1 Info pre 1 satjoš 10 povezanih

Drama kod Pančevačkog mosta Mladić pronađen sa opekotinama, hitno mu ukazana lekarska pomoć
Dnevnik pre 1 satjoš 10 povezanih