Povezane vesti

Gola sam, ne snimaj me! Darko Lazić šokirao snimkom iz spavaće sobe, Barbara zapretila da će ga ostaviti ako uradi ovo…

Gola sam, ne snimaj me! Darko Lazić šokirao snimkom iz spavaće sobe, Barbara zapretila da će ga ostaviti ako uradi ovo…

Kurir 07.12.2021
Pevač Darko Lazić i Barbara Bobak veoma su aktivni na društvenim mrežama gde objavljuju zajedničke video snimke, a poslednji je iznenadio mnoge. Pevač je na svom Instagram storiju objavio snimak na kom Barbara izgovara da će ga ostaviti ukoliko im… »
Kurir horoskop za 8. Decembar: Očekuje vas velika stvar na polju ljubavi, ali pripazite dobro na finansije! (video)

Kurir horoskop za 8. Decembar: Očekuje vas velika stvar na polju ljubavi, ali pripazite dobro na finansije! (video)

Kurir 07.12.2021
Osećate velike pritiske sa svih strana i polako gubite strpljenje. Nervoza postaje sastavni deo svakog radnog dana. Ukoliko ste u braku, dan vam je veoma povoljan za rešavanje nesporazuma.. Muči vas nesanica. Smanjite broj sati pred TV ekranom. Evo… »
Gola sam, retarde! Darko Lazić snimao nagu Barbaru, pa zapretio - "Ako me ostavi ide ceo snimak" (video)

Gola sam, retarde! Darko Lazić snimao nagu Barbaru, pa zapretio - "Ako me ostavi ide ceo snimak" (video)

Mondo 07.12.2021
Darko je zbog jedne rečenice snimao u neprikladnom izdanju. Darko je zbog jedne rečenice snimao u neprikladnom izdanju. Darko Lazić nedavno je progovorio o još jednom detetu, a sada je svojoj izabranici zapretio zbog jedne rečenice. Pevač je na svom… »
Dalila otkrila da li bi Caru oprostila prevaru: Njen odgovor ostavio mnoge bez reči

Dalila otkrila da li bi Caru oprostila prevaru: Njen odgovor ostavio mnoge bez reči

Blic 07.12.2021
Dalila Dragojević otkrila je da li bi FIlipu Caru oprostila prevaru i tom prilikom šokirala odgovorom. Naime, Dalila je razgovarala sa zadrugarkom Sanjom Grujić o ponašanju Filipa Cara koji ju je ostavio zbog starlete Maje Marinković. - Je l'… »
Darko Lazić šokiran izjavom Barbare Bobak, zapretio da će objaviti njen snimak! (VIDEO)

Darko Lazić šokiran izjavom Barbare Bobak, zapretio da će objaviti njen snimak! (VIDEO)

Vesti online 07.12.2021
Pevač Darko Lazić krišom je snimio svoju devojku Barbaru Bobak dok mu je govorila da će ga ostaviti ako joj napravi ružno dete. Pored ove izjave, Lazićeva izabranica bila je naga dok je ležala kraj njega, a folker joj je “zapretio” da će ceo… »
Janjuš otkrio da li je čuo I s*es Maje I Cara! Posle burne noći u izolaciji ispričao šta se dešavalo, evo kako je…

Janjuš otkrio da li je čuo I s*es Maje I Cara! Posle burne noći u izolaciji ispričao šta se dešavalo, evo kako je…

Kurir 07.12.2021
Miljana Kulić u pušionici ispitivala je Marka Janjuševića Janjuša o noći koju je proveo u izolaciji pored Maje Marinković i Filipa Cara. Njih dvoje su dotakli dno kada su u krevetu pored Janjuša imali vrelu akciju, a Janjuš je sada otkrio kako je… »
Rekla je da će da me ostavi ako dete bude ružno: Barbara šokirala Darka Lazića

Rekla je da će da me ostavi ako dete bude ružno: Barbara šokirala Darka Lazića

Nova 07.12.2021
Pevač Darko Lazić i njegova izabranica, koleginica Barbara Bobak, snimili su video koji je iznenadio, ali i zasmejao mnoge njihove pratioce. „Kaže – ostaviće me ako joj napravim ružno dete! Ako me bude ostavila ide ceo snimak!“, rekao je Lazić… »
"Ako nam dete bude: Ružno..." Barbara šokirala Darka, pa se odmah oglasio (video)

"Ako nam dete bude: Ružno..." Barbara šokirala Darka, pa se odmah oglasio (video)

Blic 07.12.2021
Pevač Darko Lazić i njegova izabranica, koleginica Barbara Bobak, snimili su video koji je iznenadio mnoge. - Kaže - ostaviće me ako joj napravim ružno dete! Ako me bude ostavila ide ceo snimak! - napisao je Darko u videu u kom čujemo kako ona… »

Vesti dana »