Povezane vesti

Levandovski ne veruje u Mesijevu iskrenost: Da li su to bile samo prazne reči?

Levandovski ne veruje u Mesijevu iskrenost: Da li su to bile samo prazne reči?

Sportski žurnal 07.12.2021
Robert Levandovski, najbolji poljski fudbaler i najbolji strelac među igračima iz Liga petice u ovoj kalendarskoj godini, nije uveren da su pohvale Lea Mesija upućene prema njemu na dodeli Zlatne lopte bile iskrene. Argentinac Lionel Mesi je po… »
Levandovski: Voleo bih da je Mesi bio iskren

Levandovski: Voleo bih da je Mesi bio iskren

Vesti online 07.12.2021
Robert Levandovski, golgeter ekipe Bajerna, priznao je da je razočaran što nije dobio Zlatnu loptu koju je Frans fudbal i ove godine dodelio Argentincu Lionelu Mesiju. Ovaj potez mnoge navijače je razočarao jer su smatrali da bi upravo Levandovski… »
Levandovski ne veruje Mesiju, oštra poruka Poljaka!

Levandovski ne veruje Mesiju, oštra poruka Poljaka!

Sportske.net 07.12.2021
Fudbaler Bajerna iz Minhena dugo se nije oglašavao na temu ovogodišnjeg laureata za "Zlatnu loptu", koja je prošlog ponedeljka završila u rukama Lionela Mesija. Većina ljubitelja fudbala širom sveta polagala je nade da će Poljak, nakon godine u… »
Levandovski: Raznelo me to što nisam dobio Zlatnu loptu

Levandovski: Raznelo me to što nisam dobio Zlatnu loptu

Danas 07.12.2021
Opšti je utisak da je zaslužio Zlatnu loptu; nažalost, kada je bio zaista neuporediv sa najužom konkurencijom, u sezoni 2019/20 koju je i sam minhenski Bajern obeležio osvajanjem Lige šampiona, Zlatna lopta nije dodeljena, prevashodno zbog pometnje… »
Mesijeve reči su prazne, ništa mi ne znače: Levandovski ga prozvao zbog izjave - Zlatna lopta raznela Poljaka!

Mesijeve reči su prazne, ništa mi ne znače: Levandovski ga prozvao zbog izjave - Zlatna lopta raznela Poljaka!

Mondo 07.12.2021
On nema problem da kaže šta misli. On nema problem da kaže šta misli. I dalje se ne spušta prašinu posle dodele Zlatne lopte za najboljeg igrača 2021. godine, a sve nakon izbora Lionela Mesija. Mnogi su smatrali da Argentinac nije zaslužio to… »
Levandovski: Raznelo me što nisam dobio Zlatnu loptu, Mesi nije bio iskren

Levandovski: Raznelo me što nisam dobio Zlatnu loptu, Mesi nije bio iskren

Nova 07.12.2021
Robert Levandovski završio je na drugom mestu u izboru za Zlatnu loptu iza neprikosnovenog Lea Mesija koji je nagradu dobio po sedmi put. Ova odluka izazvala je nezadovoljstvo u fudbalskom svetu, jer je većina smatrala da je upravo Levandovski zaslužio… »
Levandovski iskreno: Raznelo me što nisam dobio Zlatnu loptu

Levandovski iskreno: Raznelo me što nisam dobio Zlatnu loptu

Mozzart sport 07.12.2021
„Mesijeve reči su prazne, voleo bih da je iskren“, dodao Poljak. Digla se kuka i motika širom planete zbog toga što je Zlatna lopta za 2021. godinu dodeljena Lionelu Mesiju, a ne Robertu Levandovskom. Bilo je gusto u tom glasanju novinara za… »

Vesti dana »

Ko će u ministarsku fotelju prvi put

Ko će u ministarsku fotelju prvi put

RTS pre 54 minutajoš 48 povezanih
Zemljotres jačine 4,3 stepena pogodio Kladovo

Zemljotres jačine 4,3 stepena pogodio Kladovo

Politika pre 0 minutajoš 34 povezane
Nove cene goriva u Srbiji

Nove cene goriva u Srbiji

Politika pre 1 minutjoš 21 povezana