Povezane vesti

Kija otkrila istinu o Slobinom raskidu sa Lunom, Radanović van sebe: "To je prošlost!"

Kija otkrila istinu o Slobinom raskidu sa Lunom, Radanović van sebe: "To je prošlost!"

Blic 07.12.2021
Kristina Kija Kockar posle tri godine odlučila je da otkrije zbog čega je njen bivši muž Sloba Radanović ostavio Lunu Đogani. Kako je navela sve je uradio zbog karijere, a sada se oglasio i Radanović koji nije želeo da komentariše to. - To me ne… »
Sloba Radanović BESAN! Ne zanimaju ga BIVŠE!

Sloba Radanović BESAN! Ne zanimaju ga BIVŠE!

Svet & Skandal 07.12.2021
Kristina Kija Kockar svojom izjavom da zna pravi razlog raskida Lune Đogani i bivšeg supruga Slobodana Radanovića napravila je potpunu pometnju. Sada se oglasio i Sloba otkrio šta misli o tome. Podsetimo ona je istakla da je tri godine ćutala o tome… »
"To neka ostane iza mene, gledam napred": Sloba odlepio posle Kijinih optužbi da je Lunu ostavio zbog karijere

"To neka ostane iza mene, gledam napred": Sloba odlepio posle Kijinih optužbi da je Lunu ostavio zbog karijere

Mondo 07.12.2021
Pevač Sloba Radanović reagovao je na navode koje je njegova bivša žena Kija Kockar iznela u javnost. Pevač Sloba Radanović reagovao je na navode koje je njegova bivša žena Kija Kockar iznela u javnost. Kristina Kija Kockar otkrila je medijima da… »
"Luna zaslužuje ovo da zna": Kija prvi put otkrila zašto je Sloba ostavio Đoganijevu! Progovorila posle 3 godine

"Luna zaslužuje ovo da zna": Kija prvi put otkrila zašto je Sloba ostavio Đoganijevu! Progovorila posle 3 godine

Mondo 07.12.2021
Kristina Kija Kockar prvi put je progovorila o raskidu Lune i Slobe, ali i odnosu sa bivšim mužem. Kristina Kija Kockar prvi put je progovorila o raskidu Lune i Slobe, ali i odnosu sa bivšim mužem. Kristina Kija Kockar i Luna Đogani važe za večite… »

Vesti dana »