Povezane vesti
Kragujevčani odlepili zbog naplate parkinga- PROTEST na Aerodromu
U centar 07.12.2021
-Građani Aerodorma ne žele da plaćaju parkiranje kao da žive u strogom centru grada, a ako u mesnoj zajednici i gradskoj uprvi ne bude sluha da se ta odluka preispita, spremni su na proteste, zaključak je skupa koji smo inicirali minule subote, kaže nam… »
SZK: Građani nezadovoljni naplatom parkiranja
Kragujevačke 07.12.2021
Nakon skupa koji je održan u subotu, građani Aerodroma poručili su gradskim vlastima, da će, ukoliko odluka o naplati parkiranja po cenama kao u centru grada ostane na snazi, organizovati proteste. Kako je saopštio pokret “Složno za Kragujevac”, na čiji… »
Vesti dana »

Održani protesti u Nišu i Novom Sadu: Okupljanja u više gradova u Srbiji (foto, video)
Blic pre 38 minutajoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 4 satijoš 1 povezana