Povezane vesti

Žena fudbalera u paklu zbog silikona u usnama: Objavila uznemirujuću fotku

Žena fudbalera u paklu zbog silikona u usnama: Objavila uznemirujuću fotku

Nova 07.12.2021
Manekenka Jovana Đorđević, supruga fudbalera Filipa Đorđevića, otkrila je sa kakvim problemima se suočila zbog biopolimera koji je imala u usnama, a agonija i dalje traje. Jovana se naime pokajala zbog toga što je popunjavala usne, te je snimila… »
Silikon mi je migrirao! Žena srpskog fudbalera o posledicama estetskih korekcija - "Ostala je rupa! Kraj se ne nazire"

Silikon mi je migrirao! Žena srpskog fudbalera o posledicama estetskih korekcija - "Ostala je rupa! Kraj se ne nazire"

Mondo 07.12.2021
Jedna od najzgodnijih žena srpskih fudbalera, Jovana Đorđević otkrila je sa kakvim problemom se ona suočila, a bitku bije i danas. Jedna od najzgodnijih žena srpskih fudbalera, Jovana Đorđević otkrila je sa kakvim problemom se ona suočila, a… »
"Hirurški sam pokušala da izvadim silikon": Supruga srpskog fudbalera prolazi kroz pakao: "Ostala je i rupa, kraj se ne…

"Hirurški sam pokušala da izvadim silikon": Supruga srpskog fudbalera prolazi kroz pakao: "Ostala je i rupa, kraj se ne…

Blic 07.12.2021
Supruga fudbalera Filipa Đorđevića, Jovana Đorđević otkrila je sa kakvim problemima se suočila zbog biopolimera (silikona) koji je imala u usnama, a agonija i dalje traje. Budući da se Jovana pokajala zbog toga što je popunjavala svoje usne… »

Vesti dana »