Povezane vesti
Dve toplane podigle cene zbog poskupljenja mazuta
Politika 07.12.2021
Dve topalne u Srbiji podigle su cene za grejanje, a ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je da o ceni odlučuju lokalne samouprave, kao i da su te dve toplane podigle cene usluga zbog poskupljenja mazuta. Odgovarajući na pitanje… »
Mihajlović: Toplane u Srbiji treba da koriste obnovljive izvore jer ugalj i mazut dižu cene grejanja
Novi magazin 07.12.2021
Ministarka rudarstva i energetike Srbije Zorana Mihajlović izjavila je danas da je važno da toplane sve više koriste obnovljive izvore energije (OIE) jer će prljava goriva, kao ugalj i mazut uticati na rast cena grejanja, saopštio je njen Kabinet. Ona je… »
Mihajlović: Toplane u Srbiji biće efikasnije i modernije
RTV 07.12.2021
BEOGRAD - Država će raditi na tome da toplane u Srbiji budu efikasnije i modernije, odnosno da budu potpuno dekarbonizovane, kao i ceo energetski sektor, izjavila je danas ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović. Govoreći na 28. sednici… »
Vesti dana »
U Valjevu danas 2.150 potrošača bez struje, u Ivanjici oko 1.000, ekipe na terenu
Telegraf pre 1 satjoš 33 povezane
Snežna mećava pravi haos, nanosi su visine preko metar: Kamioni za čišćenje se ne gase, putari rade bez pauze
Telegraf pre 37 minutajoš 35 povezanih
Masovni protesti u Iranu traju dve nedelje uz rast broja žrtava i pojačanu represiju
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 51 povezana





